Filtre (0)
Toplam 1103 ürün görüntüleniyor.
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!

Kare Halılar

Oldukça nadir bulunan kare halı modelleri dekorasyon merakı olan kişilerin her daim ilgisini çeker.

Kare Halılar

Kare halılar, genelde el yapımı oldukları için küçük sapmalar ile sunulabilir. Kare odalarda ve ya geniş alanlarda masaların ve de kanepelerin altında mükemmel çerçeve yaratan bu kare halı modelleri, evinizde de modern ve de geleneksel çizgileri harmanlanmanıza yardımcı olur. Ortamın büyüklüğüne ve ya mobilyaların türüne göre bir tercih edebileceğiniz el dokumasından seçilerek modernleştirilmiş bütün kare halıları sipariş edebilirsiniz.

Kare Halı Boyutları

Halı satın alırken genelde doğru boyutu seçmeniz, dekorasyonlar açısından çok büyük önem taşır. Genellikle dikdörtgen odada dikdörtgen halılar, kare odada kare halılar kullanılması önerilir. Halı için bir ölçüm yapmadan öncesinde mobilyalarınızın yerleştirilmiş olması da gerekir. Böylece büyük ve ya küçük olabilecek boyutlarda da halı sipariş etmenin her zaman önüne geçebilirsiniz. Yemek odalarında dolaplar ve ya konsollar gibi odaları kaplayan diğer eşyaları dahil ederek ölçüm yapabilirsiniz.

Ayrıca mobilya boyutlarına göre de kesilmiş kare kraft kâğıt, hangi boyutlarda halının ortamlara uygun olacağını belirlemenize çok daha net yardımcı olabilir. Kare halı alternatifleri arasından bir seçim yaparken salonda yer alan yemek masası ve ya yatak odanızda bulunan yatak gibi belli başlı bazı mobilyaları hedef alabilirsiniz. Bu noktada da hedef aldığınız mobilyanın genelde yürüme alanını kapsayacak şekilde ölçü almanız her daim önerilir.

Kare Halı Kullanım Alanları Nelerdir?

Genellikle kare alan ve ya mobilyalarla birlikte kullanılmaları önerilen bu kare modeller, geniş alanlarda çok özel bölüm yaratmak istediğinizde tercih edilebilir. Her türlü alana da uygun şekilde bitkisel boyalar ile güncellenmiş kare halıları kullanabileceğiniz alanları sitemizden bulabilirsiniz.

Kare halılar, geniş alanda oturma ve ya çalışma köşesi yaratabilmenize destek olur. Geniş çalışma alanlarında konuşma ve ya iş birlikleri gruplarını belirlemek adına kullanılabilir.

Tipik olarak kare bir yemek masasının altında bu tarz kare halı modelleri, uyumlu bir görüntü yaratır. Kare oturma odasında da kanepe ve ya koltukla eşleştirilerek dekore edilebilir. Mutfağınızdaki kare masaların altında kahvaltı köşesini de yaratmanızı sağlar.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.