Teslimat Koşulları

Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin tedarik süresi halının ölçü büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Hazır ölçülerde siparişin kargoya verilme süresi 3-7 iş günü olarak değişmektedir. Özel ölçü ve büyük ölçü halıların kargoya verilme süresi ise 7-14 iş günü olarak değişmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.

Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Halınet Halı Tekstil Ürünleri Pazarlama San.Tic.A.ş. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün stoğa gireceği ilk tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.hali.net online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Enderde olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir, bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.

Ürün belirtilen bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.