Filtre (0)
Toplam 1809 ürün görüntüleniyor.

Salon Halıları

Genel olarak yer örtüsü olarak kullanılan halılar bazı evlerde aksesuar amaçlı da kullanılmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan bu aksesuarlar kilimlerden evrilerek günümüze kadar gelmiştir. Zemin üzerinde hem rahatlık hem de sıcaklık oluşturması için ön plana çıkan halılar evlerin bölümlerine göre farklı boyutlarda ve farklı desenlerde tercih edilmektedir. Bunlardan bir tanesi de salon halısı modelleri olmaktadır.

Salon Halısı Modelleri

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip salon halıları hali.net sitesinde birbirinden farklı modellerde sizlere sunulmaktadır. Farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan salon halıları dekorasyonunuzu hareketlendirmek amacıyla kullanılan parçalardan birisi olarak bilinir. Ortamı daha sıcak hale getirmek için tercih edebileceğiniz hali.net halıları pek çok anlamda sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Salon halıların en önemli özelliklerinden birisi izolasyon sağlamasıdır. Özellikle kış aylarında kolaylık sağlayan bu modellerin bir diğer özelliği de makinede yıkanabilir olmasıdır.

Bordürlü Gri Zemin Beyaz Renkli Yıkanabilir Salon Halısı

Halı modelleri arasında bulunan ve çok sık tercih edilen modellerden birisi de bordürlü gri zemin beyaz renkli salon halısıdır. Bu halının en önemli özelliği kaydırmaz olması ve makinelerde kolaylıkla yıkanabilir olmasıdır. Gri zemin üzerine beyaz bordürler ile süslenmiş bu halı modeli modern evlerin salonlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Patchwork Desenli Krem ve Kiremit Rengi Salon Halısı

Son dönemlerin en çok tercih edilen halı modellerinden birisi de patchwork halı modelleridir. Görüntü itibariyle kullanılan alanlarda şıklık kazandıran patchwork halıları halı.net sitesinde farklı renk ve desenlerle de bulunmaktadır.

Krem ve kiremit renk desenli patchwork halı içeriğinde 8 farklı renk bulunmaktadır. Modern bir zemin üzerine ağırlıklı olarak krem ve kiremit renkleri tercih edilmiş patchwork halı modeli kare çizimleri ile halı üzerinde farklı bir tasarım oluşturulmuştur. Yer yer farklı renklere de ağırlık verilmiş ve bu özelliği ile farklı bir tasarım ortaya çıkmıştır.

Farklılık insanlar için çok önemlidir. Bu denenler krem ve kiremit rengi patchwork halı modeli sizlere farklı tasarımlar ile salonlarınıza büyük şıklık katmaktadır. Farklı ebatlarda bulunan patchwork halılardan sizlerin de evlerinizin salonlarına uygun ebatlarından tercih yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.