Filtre (0)
Toplam 1069 ürün görüntüleniyor.

80X500 Halı Modelleri

Evinize veya iş yerinize halı almak için kataloğumuzda yer alan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Marka ve ebata göre satılan ürünlerimiz güncel özelliklere sahip modern seçeneklerdir. Özel makinelerde dokunan ve temizlenebilen ürünlerimiz uygun fiyat seçeneğine sahiptir. 80x500 halı kataloğumuzun şık ve estetik ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Güncel Renkler ve Tasarımlar Bir Arada

Sitemizde yer alan birbirinden şık ve estetik halılar en çok beğeni alan ürünlerdir. Usso gri, beyaz ve bakır bordürlü tasarımlar, Degrade desenli, lacivert bordürlü, siyah mermer, gri zemin, Vintange sarı, Usso modern, gri gold çerçeveli, antrasit bakır, buz mavisi, pembe dalgalı, mavi dalgalı ve daha birçok model ve renkte halı sizleri bekliyor.

Estetik Yıkanabilir Modeller

Temizlenme sorun olmayan halı modellerimiz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Özel ilmik tasarımı sayesinde lekelere karşı dirençli olan halılarımız, temizliği kolaydır. Yıkandığı zaman renk özelliğini kaybetmeyen ve çekme sorunu yaşamayan modellerimiz her ev için özel üretilmektedir.

Kullanışlı ve Uzun Ömürlü Modeller

Ürünümüz halı fabrikalarında güvenle yıkanabilir. Halılara özel olan temizlik maddelerinin olumsuz etkilerine karşı dayanıklıdır. Taşıma, silme ve yıkama gibi konularda kolaylık sağlayan halılarımız renk seçenekleriyle ve özel tasarımıyla göz doldurmaktadır. Her mekan için ve her dekor için model bulmak mümkündür.

Modern makinelerde dokunan ve en son halı modeli özelliğine sahip olan ürünlerimiz kalite bakımından üst seviyededir. İlmik sayısına göre değerlendirilen halılar, model özelliği bakımından da sınıflandırılmaktadır. Renkler bakımından ve tasarım özelliği bakımından yeni model olan ürünlerimizde uygun fiyat seçenekleri ön plandadır.

Yılın Trend Modelleri

Halı alırken ‘acaba rengi solar mı?’ sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Temizlik sorunu yaşamayan ve temizlik maddeleriyle uyumlu özelliklere sahip ürünlerimizde boyut, renk ve tasarım özelliği belirleyici rol oynamaktadır.

Bir halıda aranan güncel özellikler kataloğumuzun genel özelliğidir. Yeni yılın girmesiyle birlikte yeni halı modelleriyle tanışmak isteyenler için kataloğumuz göz kamaştırıcı modellere ev sahipliği yapmaktadır. Kullanışlı olmakla birlikte en popüler ürün seçenekleri sitemizde yer alıyor. Saatlerinizi almadan dakikalar içerisinde binlerce halı modelini uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.