Filtre (0)
Toplam 1064 ürün görüntüleniyor.

160X160 Halı Modelleri

Bilgisayarlı makinelerde seri bir şekilde dokunan halılarımız profesyonel özelliklere sahip şık modellerdir. Usso bu kategoride öne çıkan seçeneklerdir. Vintange, Modern, Antrasit, Avangard, Klasik ve Bordürlü modeller satılmaktadır. Bordürlü modellerin yanı sıra geçişli, dalgalı, mermer, granür desenli, çiçekli, klasik ve buz mavisi gibi modeller popülerdir. Şık olmakla birlikte göz kamaştırıcı olması bu ürünlere olan ilgiyi artırmış durumdadır. 160x160 halı seçeneklerimizde aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz ve istediğiniz uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz. 160x160 kare halı ürünlerimiz de aynı kalite ve estetik özelliklere sahiptir.

Halılar Online Satılıyor

Bir halıda aradığınız bütün özellikler kataloğumuzda yer almaktadır. Yıkanma özelliğine sahip olması, özel boyutlara sahip olması ve yeni model özelliğine sahip olması bir halıda aranılan özelliklerdir. Bütün bu özellikleri ürünlerimizde bulabilirsiniz. Halıların satın alınmasında kargo her zaman ilk aşamada problemdir. Firma olarak bütün ürünlerimizde kolay kargo yöntemini tercih ediyoruz.

Leke Tutmayan Hijyenik Ürünler

Lekelere karşı maksimum duyarlı özelliklere sahip olması nedeniyle ürünlerimiz her zaman temiz kalmaktadır. İlmiklerin sayısı ve özellikleri bu kategoride önemlidir. Dekoratif olması ve aynı zamanda renk özelliği bakımından güncel renklere sahip olması ürünlerimizi daha da ayrıcalıklı hale getiriyor.

Yeni nesil halı modellerini bir araya getiren şirketimiz yıkama, silme ve temizleme gibi konularda zorluk çıkarmayan pratik ürünleri satışa sunmaktadır. Ürünlerimiz kolay taşınabilir ve kolay silinebilir özelliklere sahiptir. Yıkandığı zaman renk özelliğini koruyan ürünlerimiz çekme veya solma gibi problemlerle karşılaşmaz. Boyut özelliği bakımından standart özelliklere sahip kullanışlı özelliklere sahiptir.

Uzun Yıllar Estetiğini Korumaktadır

Satın alınan halılar için ‘yıkandığında solar mı?’ sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Ürünlerimiz halılara özel şampuan tarzı temizlik maddeleriyle yıkandığı zaman solma yapmaz. Ayrıca ilk günkü renk özelliğini korur.

Satın alma işlemlerinde diğer önemli biri konu ebatlardır. Dekora uygun renklerin ve tasarımların tercih edilmesi de oldukça önemli bir konudur. Trend modellerin yanı sıra renk özelliği bakımından etkileyici özelliklere sahip modeller kolaylıkla satın alınabilir ve sipariş edilebilir. Çocuk odalarına, banyolara, yatak odalarına ve mutfağa özel birçok model uygun fiyat seçenekleriyle ve kargo imkanıyla satışa sunulmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.