Filtre (0)
Toplam 1034 ürün görüntüleniyor.

150x220 Halı

Halı oda dekorunun vazgeçilmezi olarak odanıza konfor, doku, renk ve zariflik katar. Modern halılar hem dekorasyon amacıyla hem de üzerinde oturarak keyifli vakit geçirmek için kullanılıyor. Ayrıca eve sıcaklık ve estetiklik kazandırıyor. Aynı zamanda gürültüyü absorbe ederek ses yalıtımına da katkı sağlıyor.

150x220 halı alacaksanız öncelikle odanızı nasıl kullanacağınıza karar verin. Kalın, yumuşak, konforlu ve uygun renkte halı seçiminin ilk koşulu budur. Güvenliğiniz için kaymaz halı altlıkları kullanmanız faydalı olacaktır.

Modern ve Popüler Yün Halı

Yün halı ses emici, çevre dostu, konforlu ve dayanıklıdır. Modern yün halı parlaklığı ve mükemmel görünümü ile odanıza lüks bir hava verebilir. Halınızı uzun süreli kullanmak için düzenli bir şekilde temizliğini yapın.

Sentetik elyaftan yapılmış bir halı kolay kir tutmayacağı için bakımı kolay olacaktır. Halınızı daha sonra daha büyük bir odada değerlendirmeyi düşünüyorsanız kesik kenarlı bir halı ideal olacaktır. Böylece kesik kenarlı ve dikişsiz halınızı diğer halılarınızla birleştirerek kullanabilirsiniz.

Halınız İçin Doğru Temizlik Nasıl Olmalı?

İyi bir halı şampuanı kullanarak halınızı temiz tutun. Temizlik için kullandığınız malzemelerin halının rengini soldurmadığından emin olmak için küçük bir alanda test yapın. Temizleme sırasında halıyı çok ıslatmayın. Pencerelerinizi açarak doğal yolla kurutma işlemini yapın.

Halınızı kullanmadığınız zamanlarda üzerini örtüyle sararak kaldırın. Ateşten, aşırı sıcaktan ve kesici, delici aletlerden uzak tutun.

150x220 halı seçiminizi yapmak için https://www.hali.net/ adresine girerek, odanıza uygun halıyı hemen sipariş edin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.