Filtre (0)
Toplam 1037 ürün görüntüleniyor.

140X300 Halı Modelleri

Evlerin en ana parçalarından birisi de halılardır. Bu yüzden halıların çok kaliteli olması gerekir. Halı.net ile her türlü kaliteli halılar müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Halıların satışı çok olduğundan her zevke hitap etmelidir. Bu yüzden herkesin zevkine hitap eden halı çeşitleri sitede yer almaktadır.

Boyutları bakımından 140x300 halılar da çok kullanılmaktadır. Sitede yer alan her bir halı ilanı son derece kaliteli ve çeşitlidir.

İnce İşçilik Halı Üretimi

Üretilen ve satışa sunulan her bir halı son derece kalitelidir. Yapımında kullanılan iplik ve yünler el yapımıdır. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilirler. Bu sayede asla ama asla sağlığa zarar verecek bir madde içermezler. Yapaylıktan da tamamen uzaktadırlar. Bebekler halıların üzerinde dolaşabilir. Halılar cilde zarar vermez ve kızartmaz. Tüm halılar her daim herkesin uzun süre boyunca kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadırlar.

Temizlenebilir Halılar

Sitede yer alan tüm halılar gibi 140x300 halı da temizlenebilir. Temizliği çok kolaydır. Herhangi bir alanda sıcak su ile yıkanmasında bir sakınca yoktur. Boyaları akmaz. Solmaz ya da yıpranmaz. Defalarda sıcak su ile ve kimyasal malzemeler ile yıkanabilir. Bu yüzden de çok uzun ömürlüdürler.

Sitede yer alan her bir halı modeli çok uzun süre kullanılabilir. Halılar son derece kaliteli malzemeler ile üretilmiştir. Bu yüzden de satın alındıktan sonra gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Temiz bir şekilde kullanması durumunda hiç eskimez. Kararmaz ya da lekelenmez. Bu yüzden bir ömür boyu bile kullanılması mümkündür.

Farklı Boyutlarda Kaliteli Halılar

Sitede her çeşit halı yer almaktadır. Mutfak, banyo, salon ya da misafir odasına uygun tasarım halılar mevcuttur. Her bir halı farklı kesimlerde sitede yer almaktadır. Örneğin koridora uygun halılar yer almaktadır. Çünkü koridor halıları ince ve uzun kesimdir. Bu sebepten dolayı farklı renkte ve modelde olsa bile farklı kesimleri ile her daim sitede mevcuttur. Halıların fiyatları da çok uygundur. Genelde piyasa fiyatının çok daha altında fiyatı olan halılar bulunmaktadır. Farklı çeşit ve boyutlarına rağmen herkese hitap eden halılar da bulunmaktadır. Her zevke uygun tasarlanmış halılar müşterilerini beklemektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.