Filtre (0)
Toplam 1064 ürün görüntüleniyor.
349 TL - 1679 TL
(5.0)
349 TL - 1679 TL
(5.0)
349 TL - 1679 TL
(5.0)
1 2 3 .... 43 44 45

Yolluklar

Evin farklı odaları için değişik tasarıma sahip olan halı çeşitleri kullanılır. Bunlar içerisinde özellikle yolluk halı modelleri büyük bir öneme sahiptir. Çünkü eve girişte ilk dikkat çeken halı çeşitleri olarak ön plana çıkarlar. Bu yüzden hem kalitesi açısından hem de tarzı ve model yapısı üzerinden dikkate şekilde seçilir. Yumuşak, özel dokuma ve kumaş yapısı ile beraber rengarenk yolluklar arasından tercih gerçekleştirilebilir. İhtiyacı en iyi şekilde karşılayacak olan kaliteli halılar kategori bünyesinde geniş bir ürün yelpazesi altında destekleniyor.

Yolluk Halılar

Söz konusu evlerin koridorları olduğu zaman genelde yolluk halı modelleri ön plana çıkar. Evin diğer kısımlarında büyük kilimler veya değişik halı çeşitleri değerlendirilirken, koridorlarda mutlaka bu küçük yapılı ürünler kullanılır. Bunu temel nedenlerinden biri koridorun tamamını boydan boya kaplamasıdır. Oldukça güzel bir görüntü ile beraber koridorun uzunluğu ve büyüklüğüne bağlı olarak seçim gerçekleşmektedir. Özellikle koridorda belirli mesafeler üzerinden aralık bırakılmak suretiyle serilen yolluklar, mekanda tamamlayıcı bir unsur oluşturur.

Özel Tasarım Yolluk Halılar

Ev ya da iş yerlerinde koridorların vazgeçilmezi olan yolluk halılar, günümüzde her zevke hitap edecek seçenekler sağlamaktadır. Kişisel tercihler ile beraber evin modasına uygun şekilde seçim gerçekleştirmek mümkün. Bunlar arasında Vintage modeller, klasik seçenekler, göz kamaştırıcı tasarımlar ya da tek renk ürünler yer almaktadır. Aynı zamanda renk ve stil ile beraber şekil üzerinden, bütünleyici bir etki yaratan halılar arasından seçim yapmak mümkün. Böylece eve ya da işyerine giriş yapıldığı andan itibaren, göze ilk çarpan yolluk halılar çok daha göz alıcı ve etkileyici bir görüntü oluşturabilir.

Her Zevke Uygun Yolluk Halı

Son dönemlerin en çok tercih edilen halı modelleri arasında yolluk çeşitleri geliyor. Yumuşacık dokusu, kaliteli kumaş yapısı ve göz alıcı tasarımları altında seçim gerçekleştirmek mümkün. Özellikle ev ya da işyerleri için koridor adına kullanılacak halılar, alanı en iyi şekilde kaplamaktadır. Bu konuda her zevke hitap edecek seçenekler hali.net bünyesinde farklı kategoriler üzerinden tercih imkanı tanımaktadır. Beklentiyi karşılayacak modeller kalitesi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.