Yemek Odası Halı Tasarımları

Yemek Odası Halı Tasarımları

19 Mart 2021

Gri renk zeminde tercih edilmiş. Gri tonlar her zaman şık bir görünüme sahip oluyor. Bunun üzerine siyah çizgiler şekil oluşturuyor. Bu sayede şık ve ciddi bir görünüm kazanıyor. Ağır ve şık görünüm sevenlerin tercih edebileceği seçeneklerden bir tanesi:

Özellikle yemek odası halısı tasarımlarında çok görülmeyen modellerden. Şıklık ve zariflik kavramlarını son derece iyi yansıtıyor. Serilen yemek odasında ben buradayım hissini veriyor. 80x150 ile 180x280 boyutları arasında üretim yapılıyor. Kalınlığı 5 mm boyutlarındadır. %60 pamuk ve %40 polyesterden yapılıyor. Aynı zamanda hava ve toz çıkarmama özelliği bulunmaktadır.

USSO Bordürlü Beyaz ve Gold Yıkanabilir Halı HLN1345

Beyaz zemin üzerine gold tonlar tercih edilmiş. Bu tonlar son derece şık gözüküyor. Halının kenarları üzerinden farklı şekiller gözükmekte. Gold tonları kendisini net bir şekilde gösteriyor. Şekillerin şık olması kendisini farklı bir şekilde gösteriyor. Bir dikdörtgen üzerine farklı çizimler yapılmıştır. Düzenli ve modern bir tasarım ön plana konulmuştur.

Modern ve klasik tarzını birlikte yansıtmaları özgün bir tasarım sunuyor. Renk uyumu ise son derece uyumlu. Sırıtmayan renklerin kullanılması ise oldukça olumlu olmuş. Hepimiz şık bir tasarımı severiz. Gözümüzü rahatsız etmeyecek tasarımlar hepimizin modellerde istediği bir faktör. Bu tasarım bu özellikleri karşılıyor. Şık ve özgün tasarımıyla vitrinlerde yer buluyor.

USSO Bordürlü Gri Renk Yıkanabilir Halı HLN1491

Gri zemin üzerine siyah çizimler yapılmıştır. Kare bir şekil tercih edilmiş. Yanlarına farklı yönlerde çizgiler tercih edilmiş. Siyah çizimler şık bir imza görüntüsü veriyor. İki renk arasındaki uyum ise birbirlerini iyi bir şekilde tamamlıyor. Modern ve klasik tarzın birlikte kullanıldığı bir tasarım tercih edilmiş.

Dağınık ve düzenli konsept oldukça ilgi gören modellerden. Birçok tasarımda da bunu görüyoruz. Şık ve sade bir tasarım ön plana çıkıyor. Yemek odasında kendisini havalı görüntüsüyle hissettiriyor. Ciddi ve lüks bir görünüm oluşturuyor. 5 mm kalınlığı bulunmaktadır. %60 pamuk ve %40 polyesterden yapılmıştır. Hava ve toz çıkarmama özelliği vardır. Özgün ve şık tasarımı ile insanların karşısına da çıkıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.