Filtre (0)
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Vintage Halı

Halılar evlerimizde dekorasyonun önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır. Evin stilini ve özgünlüğünü büyük ölçüde etkileyen halılar, farklı desen ve motiflerden oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi vintage halı modelleridir. Vintage severlerin yoğun ilgi gösterdiği eskitme tarzı halı modellerimiz sitemizde yer almaktadır. Farklı renk ve modellerde bulunan halılarımız, her vintage zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Vintage halılar eski yıllardan günümüze kalmış oldukları için her birinin kendine ait farklı hikayeleri bulunmaktadır.

Halı Özellikleri

Vintage halı modellerimiz oda tiplerine özel olarak hazırlanmıştır. Her oda şekline uygun ve her metrekareye uyacak şekilde tasarımı yapılmıştır. Renk renk ve desen desen olan halılarımız, odalarınıza uyum sağlayacaktır. Halılarda renk solması gibi durumlara rastlanmaz. Sitemizde renk, şekil ve metrekare olarak filtrelediğinizde isteğinize uygun eskitme halı bulmanız oldukça kolaydır. Desenleri ve renkleriyle sizi kendine aşık ettirecek bütün halılarımızı internet sitemizde bulabilirsiniz.

Halı Fiyatları

Halıların fiyatları metrekarelerine göre değişkenlik göstermektedir. Eski olduğu için fiyatlarının uygun olması gerektiği gibi bir düşünce hakim ancak bu yanlış. Çünkü vintage halılar nadir rastlanan koleksiyonluk eserlerdir. Ayrıca tüm halılara özel yıkama ve eskitme işlemi uygulanmaktadır. Bu işlemler maliyetli oldukları için halıların fiyatı da artmaktadır. Yine de her bütçeye uygun bir vintage halı sitemizde mevcuttur. Kendi bütçenize uygun halıyı sitemizde bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için siteyi dikkatlice inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.