Filtre (0)
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Turuncu Halılar

Zararlı mikroorganizma ve mikrop barındırmayan halılarımız insan sağlığı için özel üretilmiştir. Gözle görülmeyen akarlar halılarda yuva yapabilir ve bu durumda çocuklarınızın sağlığı tehlikeye girer. Ürünlerimizde akar ve benzeri mikroorganizma türü zararlı canlılar barınmamaktadır.

Estetik yapısıyla dikkat çeken ve model bakımından geçitli özelliklere sahip olan turuncu halılar göz kamaştırıcı renk özelliğini sanatsal çizgilerle birleştirdi. Turuncu-bej geçişli Usso marka halılar güncel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Turuncunun Mükemmel Tonu

Karabağ turuncu-sarı çiçekli modeli de bu kategorinin seçkin ürünlerinden biridir. Yıkanabilir turuncu, pembe, yeşil, turuncu çiçekli Karabağ modeli de bu kategorinin favorilerindendir. Sarı-turuncu yıkanabilir, siyah zemin üzerine turuncu renk halılar, turuncu-pembe, turuncu-renkli modeller de satış listesinin başında yer almaktadır. Turuncu-yıkanabilir modeller hijyenik kullanım imkanına sahiptir.

Silme işlemine ve yıkama işlemine karşı dayanıklı özelliklere sahip olan halılarımız, renk atma gibi sorunlarla karşılaşmamaktadır. Silme ile birlikte her hangi bir kalıntı meydana gelmemektedir. Temizlik maddeleriyle kolaylıkla temizlenebilir. Halılara özel temizlik maddesi dışında kalan temizlik maddeleri kullanılmamalıdır.

Her Model ve Ölçülerde Halı

Halı alım işlemlerinde eviniz veya iş yeriniz için uygun bir model alacaksanız öncelikle halının serileceği yerin ölçülerini almalısınız. Özel makinelerde dokunan halılarımızın diğer bir özelliği özgün tasarımlı olmasıdır. Fabrika tarzı özelliklere sahip halılarımızda ölçü ve modeller farklı değerlendirilmektedir.

Renklerin ve desen özelliklerinin önemli olduğu halılar, mobilyalarla ve perdelerde uyumlu olmalıdır. Aksi halde odanın genel dekoru uyumsuz olur. Renk ve desen bakımından zengin olan halılarımız profesyonel özelliklere sahip ürünlerdir.

Pratik Online Halı satın Alma Adresi

Satın alacağınız halının ücretini ödedikten sonra kargo ile sipariş ederek nakliye problemini de ortadan kaldırabilirsiniz. Sanal halı satışında ön planda yer alan firmamız, binlerce model ve rengi kısa sürede değerlendirme imkanı sunmaktadır. İstediğiniz özelliklere sahip halı modellerini cepten satın alabilirsiniz. Satın al seçeneklerinin profesyonel yöntemlerle uygulandığı sitemizde, göz alıcı ve etkileyici renk ve modeller satışa sunuluyor. Evlerde çocuk odalarında, yatak odalarında ve özel salonlarda halı en önemli aksesuardır. Her mekan için model seçeneği online sitemizde bir arada satışa sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.