Filtre (0)
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Tavşan Tüyü Halılar Ve Özellikleri

Bir evi düzene sokan ve şık görünmesini sağlayan en önemli parçalardan birisi de halı olmaktadır. Birbirinden çeşit farklı tür ve modellerde halılar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de tavşan tüyü halılar olmaktadır. Tavşan tüyü halılar son derece narin ve yumuşacık dokusu ile herkesi kendine bağlamaktadır. Birbirinden farklı boyutları ve renkleri olan bu halıların kendine has özellikleri de mevcuttur.

Olabildiğince uzun ömürlü olan tavşan tüylü halılar kullandıkça dökülme yapmamaktadır. Ayrıca makinelerde de yıkanmaya elverişlidir. Böylelikle temizliği oldukça basit hale gelmektedir. Tavşan tüyü halıyı evin her yerinde kullanmak mümkündür. Her ortama modern bir hava katmayı başarmaktadır.

Tavşan Tüyü Halı Özellikleri

Herkesin tarzı ve zevki birbirinden farklıdır. Ancak tavşan tüyü halılar, ev sahiplerinin bir numarasıdır. Halıdaki naiflik ve yumuşaklık hissi herkesi kendine bağlamaktadır. Halı sektöründe yer alan çoğu markada bu ürünü bulmak mümkündür. Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı geometrik şekillerde bulunmaktadır. Yumuşacık dokuya sahip tavşan tüyü halıların alt dokusu latex malzemesi olmaktadır.

Latex yıkanmalara karşı dayanıklı bir üründür. Aynı zamanda bu halı çeşidi toz yapmayan ve tüy dökmeyen bir yapıdadır. Keçeleşme, solma gibi deforme de yapmaz. Yıkama kurallarına dikkat edildiğinde bu halılar herhangi bir sorun yaşatmaz. Üzerinde yürürken dokusundaki yumuşaklığı mükemmel hisler vermektedir. Katlanabilir ve kırılma yapmayan dokusu sayesinde her yere kolayca kaldırılabilir. Anti-statik özelliğe ile geri dönüşümlü bir üründür.

Tavşan Tüyü Halı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tavşan tüyü halı satın almadan önce bazı noktalara dikkat etmek son derece önemlidir. Bu hususlardan en önemlisi ürüne hangi alanda ihtiyaç duyulması ve o ihtiyaç doğrultusunda yapılan araştırmadır.

İhtiyaca göre satın alması düşünülen tavşan tüyü halı çeşitlerini detaylıca araştırmak, ürün hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyatını bilerek hareket etmek çok önemlidir. Böylelikle bir kaç marka ve model tavşan tüyü halı fiyatlarını karşılaştırmak mümkün olabilir. Bu sayede daha uygun fiyata aynı kalitede halı almayı sağlamak mümkündür. Bunun dışında halı ölçüleri son derece önemlidir.

Ev dekorasyonu ile tavşan tüyü halının uyum sağlaması gerekir. Bu halıların temizliğinin kolay olması sebebiyle tercih edilebilirliği yüksektir. Her ortama uyum sağlayarak tamamlayıcı bir parça olma özelliği taşıyan tavşan tüyü halılar yumuşacık dokusu ile keyif vermektedir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.