Tarzınıza Göre Halılar

Çiçek Desenli Halılar İle Tarzı Yakalama

24 Mayıs 2022

Çiçek desenlerin bulunduğu halı modelleri son sezon ürünleri olarak hali.net adresinde satışa sunulmaktadır. Ürünlerin tamamı özenle hazırlanarak kategoriler halinde sıralanmaktadır.

Siyah Renk Asilliği İle Modern Halılar

19 Ağustos 2021

Halı modellerinden biri olan siyah renk halılar, deseni ve tarzı ile asilliğini ön plana çıkarmaktadır. Halı satın alacak olan pek çok kişi ev dekorasyonu ile uyumlu modelleri tercih etmektedir.

Evinizin İç Tasarımına Uygun Modern Halı Modelleri

27 Nisan 2021

Eviniz için bir halı almayı planlıyorsanız, mevcut birçok halı modelinden seçim yapmanız gerektiğini zaten biliyor olabilirsiniz. Doğru halı seçimi hem odanıza yeni bir görünüm kazandıracak hem de ailenize konforlu bir yaşam ortamı sağlayacaktır. 

Modern Halı Çeşitleri

19 Nisan 2021

Eskiden evlerde daha fazla eşya vardı. İşlemeli duvar üniteleri, televizyonun kenarlarını süslemek amacıyla örülmüş danteller, karışık desenli ve bir o kadarda renkli halılar modaydı.

Sitemizde Değişik Zevklere Hitap Eden Fazla Sayıda Desen Var

09 Nisan 2021

Halılar, bulunduğu odanın havasını değiştiren, psikolojimizi de etkileyen dekoratif unsurlardır. Seçeceğiniz bir halı hayatınıza anlam katar, ortamın havasını değiştirir. 

Klasik Halılar Hakkında Bilgiler

23 Mart 2021

Klasik halılar, evlerinde ve iş yerlerinde halıdan vazgeçmeyenler için tercih ettikleri halı türlerinden biridir. Büyük oturma salonlarında kullanımı oldukça yaygındır.

Geleneksel Motiflerle Modern Dekorasyonlar

19 Ocak 2021

Klasik halı tasarımları, sevilen renkler ve geleneksel motifler sayesinde evlerin dekorasyonunu zenginleştirip günümüze kadar gelmiş durumdadır. Geleneksel halıların evin herhangi bir köşesindeki birçok alanda kendilerine yer bulabilen klasik halı modelleri gerçeği, modern ve geleneksel dekor ile oldukça ahenkli bir kombinasyon oluşturmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.