Filtre (0)
Toplam 457 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20

Tablo Modelleri

Dekorasyonlarda tabloların büyük bir yeri vardır. Duvarlar için kullanılan tablolarda renk ve bütünlük ise oldukça önemlidir. En çok kullanılan dekorasyon malzemelerinden olan tablonun fiyatları da yine aynı derece önemlidir.

Tablo Nedir Ve Nerelerde Kullanılır?

Tablo dendiği zaman aklımıza resimler gelmektedir. Bir tahtanın üzerine gerilmiş bir kumaşın üzerine yapılan her resim birer tabloyu oluşturur. Biz de bu tabloları satın alarak ev dekorasyonumuzda kullanırız. Ev dekorasyonu dışında yine başka mekanların duvarlarında da tablolar kullanılmaktadır.

Tablo Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Tablo alırken dikkat etmemiz gereken en önemli özellik tablonun boyutudur. Duvara koyacağımız tablonun duvara göre olması son derece önemlidir. Çünkü fazlasıyla büyük veya küçük bir tablo duvarda hoş bir görüntü ortaya çıkarmayabilir.

Tablo alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de tablonun görünümüdür. Örneğin tek veya iki renge sahip mekanlarda çok renkli bir tablo alınarak mekana hareket katılabilir. Ancak alırken klasik dekore edilmiş bir mekana göre de tablo almak gerekir. Klasik mekana alınan ve son derece hareketli bir tablo göründüğü kadar güzel durmayabilir. Kısacası tablo alacağınız mekanın özelliklerini iyi bilmeniz ve buna göre bir tablo seçimi yapmanız gerekir.

Tablo Nereden Satın Alınır?

Tablo satın almak için hali.net sitesinden alışveriş yapmanız mümkündür. Bu site dışında yine mağazalardan da tablo alışverişinizi yapabilirsiniz. Önceden tablo modelleri hakkında bir fikir sahibi olmak isteyenler direkt olarak bu siteden fikir edinebilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.