Filtre (0)
Toplam 2159 ürün görüntüleniyor.

Stil Halılar

Profesyonel tasarım özellikleriyle göz dolduran stil halı modelleri sitemizin gözde tasarımlarıdır. Bu kategoride, shaggy halıların görsel özelliği göz doldurmaktadır. Ayrıca tüylü tasarımlar da renk uyumu açısından birinci sınıftır. Ayrıca modern ve klasik halılarımız da stil halılar kategorisinde yer almaktadır. Avangarde ve Bohem modeller de alıcıların favorisidir. Bordürlü halılar da kenar tasarımı gerçek bir sanat eseri. Degrade modeller de gerçek anlamda estetik özelliklere sahiptir. Doğal dana derisi özelliğinin yanı sıra etnik halı modelleri de aynı performansa sahiptir.

Çocuklara özel tasarımların cıvıl cıvıl havası evin tasarım özelliğini mükemmel hale getirmektedir. Patchwork, Karabağ, soft düz, tasarım, kuzu postu, vintage, şal kilim ve tavşan tüyü modellerimiz stil kategorisinin en gözde modelleri içerisinde yer almaktadır.

Aradığınız Ölçülerde Halı

Rengarenk model ve dekoratif yapı özelliğine sahip olan halılarımız turuncu, siyah ve grinin en güzel tonlarına sahiptir. En çok satan ve tercih edilen renkler kataloğumuzu süslemektedir. Göz kamaştırıcı ve etkileyici modellerimiz halı dünyasına özel standart ölçülere sahiptir. Dekor uyumundan renk uyumuna kadar aradığınız etkili özellikler listemizin ilk sırasında yer almaktadır.

Özel iplik ve tasarım özelliği bakımından farklı özellikleri bir arada bulunduran ve temizlenmesi kolay olan tasarımlarımız, özel halı şampuanlarıyla ve diğer halılara özel ürün seçenekleriyle birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Sağlığınız İçin Halı

Çocukların ve bebeklerin sağlığını doğrudan etkileyen halıların içerisinde yaşayan mikroorganizmalar ve mikroplar halı dünyasının gündemindedir. Özellikle gözle görülmeyen akarlar da bu kategoride solunum yolu enfeksiyonuna sebep olmaktadır. Bulaşıcı ve aynı zamanda tehlikeli bütün hastalıklarda hijyenik olmak önemlidir. Halılarımız temizlendiği zaman virüs ve mikroplardan tamamen temizlenmektedir. Aile sağlığı açısından zararlı her hangi bir kimyasal ürünlerimiz içerisinde yer alamamaktadır.

Yeni nesil halı makinelerinde dokunan halılarımız seri üretim özelliğine sahiptir. Özel bilgisayarlı dokuma makinelerinde en şık ve en estetik modeller kısa sürede üretilmektedir. Üretimde her zaman için müşterinin tercihini dikkate alıyoruz ve uygun fiyat kategorisini tercih ediyoruz.

Kolaylıkla Yıkanabilir ve Temizlenebilir

Silme, leke çıkarma, halı şampuanı ile yıkama ve süpürme gibi işlemlerde halı kalitesi önemlidir. Ev hanımları için kolaylık sağlayan silme, leke çıkarma ve yıkama gibi işlemler bu ürünlerde çok daha kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Halı fabrikasının makinelerinde kolaylıkla yıkanan ve kurutulan ürünlerimiz, bu yıkama işlemi sonunda her hangi bir renk solması veya benzeri problemle karşılaşmamaktadır. Bu özellik sayesinde ürünlerimiz hijyenik özelliğini kaybetmemektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.