Stile Göre Halılar

Birbirinden Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Modern Halılar

14 Şubat 2022

Geçtiğimiz yüzyıldan buyana kendini iyiden iyiye gösteren modern halı modelleri bulunmaktadır. Bu anlamda modern halılar ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olmaktadır.

Klasik Halı Modelleri Nasıl Olmalı

08 Şubat 2022

Dekorasyon için ihtiyaç duyulan ilk eşyalardan biri halıdır. Halı modelleri evin şeklini belirlemede oldukça önemli bir yer kaplamaktadır.

Klasik Halı Modelleri

04 Şubat 2022

Aksesuar modellerine bakıldığında halılar en çok araştırılan ürünlerden birisidir. Halı modellerine bakıldığında pek çok kategoriye ayrıldığı görülmektedir. Bunlardan birisi de klasik halı modelleri olmaktadır. 

Modern Tarzı Yansıtan Klasik Halılar

01 Şubat 2022

Ev dekorasyonlarında modern tarz en öne çıkan detaylar arasına girmektedir. Pek çok kişi evini düzenlerken halı seçimlerinde bu tarza yönelmektedir. 

Klasik Halı Hakkında Genel Bilgiler

01 Şubat 2022

Halılar bulunduğu yere canlılık katan en temel dekorasyon unsurlarından biri olmaktadır. Modern ve kendine özgü desenlere sahip olan halıların yanı sıra her zaman tercih edilen halı çeşitlerinden biri de klasik halılar olmaktadır.

Kullanıldığı Ortamın Atmosferini Değiştiren Modern Halılar

31 Ocak 2022

Halılar ev ve ofis ortamında kullanılan en önemli dekoratif unsurları oluştururlar. Kullanıldıkları ortamı güzelleştirir ve konforlu bir hale getirirler. 

Klasik Halı Modelleri Tercih Ediliyor Mu?

21 Ocak 2022

Her dönemde popüler olan ve tercih edilen halı modelleri farklılık gösterebilmektedir. Ancak eski zamanlardan beri kullanılan ve günümüzde de hala kullanılmaya devam eden klasik halı modelleri yoğun bir ilgi görmektedir. 

Desenli Halı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

12 Ocak 2022

Halılar, ev dekorasyonunun en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Halı kullanımının kültürümüzde yoğun bir şekilde bulunduğunu söylemek de mümkündür.

Birbirinden Zarif Desenli Halılar

28 Aralık 2021

Evlerinize sımsıcak bir atmosfer kazandıran desenli halılar, dekoratif olarak çok şık bir görünüm sunar. Bunun beraberinde sahip oldukları dayanıklı yapılarıyla da tercih sebebi olmaktadırlar.

Modern Halı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

20 Aralık 2021

Halılar kullanılan yerlerde pek çok yönden avantaj sağlayan ürünlerdir. Halılar lüks değil evin birer ihtiyacı olmaktadır. 

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.