Filtre (0)
Toplam 203 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Siyah Halılar

Shaggy, Usso, Mystique Kilim ve Plain marka halıların siyah kategorisindeki modelleri şık ve estetiktir. Siyah halı gri bordürlü, mermer desenli, geçişli iki renk, gold kenarlı, gold bordürlü, zebra desenli, antrasit geometrik desenli, turuncu renk ve çiçekli modellerde siyah ikinci renk olarak kullanılmıştır. Siyah renk halı modelleri kategorisinde sattığımız ürünlerimiz trend olan ve ilk sırada yer alan ürün seçenekleri içerisinde yer almaktadır.

Kültürümüzün en önemli dekor seçeneklerinden biri halılardır. Evlerimizde halı sayesinde sağlıklı bir ortam meydana getiririz. Temizlenme problemi yaşamayan, halı şampuanlarıyla silindiğinde her hangi bir deforme problemi yaşamayan ürünlerimiz ekonomik fiyatlarla satılmaktadır. Kalitenin ön planda yer aldığı ürünlerimiz halı dünyasının favorisidir. Siyah halılar mükemmel renk özelliğini sanatla birleştiren makine halılarımız, her mekan için özel tasarımlıdır.

Temizlenebilir ve Yıkanabilir Ürünler

Yıkanabilen ve aynı zamanda leke sorunu yaşamayan kaliteli halı modellerimiz, estetik özelliğini her zaman korumaktadır. İnternetin hayatımıza hakim olması ile birlikte cepten satın alma işlemleri de kolaylaştı. Sitemizi cepten ziyaret ederek istediğiniz ürün seçeneğini uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz. İnternet sitemizde siyah model seçeneklerimiz göz kamaştırıcı tasarım özelliklerine sahip favori ürünlerdir.

Ev değiştirenler için en önemli problem kuşkusuz halılardır. Özellikle küçük bir evden büyük bir eve taşınanlar için halı konusu problem olur. Sitemizdeki halı modellerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olan ürünü tercih edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman sadece siyah yazmanız yeterlidir. Bütün markaların siyah halı kategorisindeki ürünleri ekrana yansıyacaktır.

Halı Siparişinde Pratik Çözüm

Yüzeysel anlamda pratik kullanışlı özelliklerin ön plana çıktığı ürünlerimizde renkler mükemmel bir uyum göstermiştir. Kullanışlı olmanın yanı sıra halıda kalite arayanlar için online sitemiz aradığınız özellikleri bir araya getirmektedir. Hafif olmakla birlikte kalitesinden ödün vermeyen modellerimiz 7/24 online sipariş imkanına sahiptir.

Halıda Aradığınız Kalite

Silme ve benzeri işlemlerde halıların kalitesi çok önemli bir konudur. Halının rengi, deseni ve ilmik yapısı silme işlemi ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Villa, müstakil ev, apartman, site ve benzeri bütün mekanlarda halı modeli önemli bir konudur. Hediye dünyasının şık halılarını istediğiniz uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.