%20 İndirimli

Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı

860,44 TL
688,35 TL
Ücretsiz Kargo


Son zamanlarda çok fazla kullanılan shaggy halı, yaşam alanlarına hem konfor sağlar hem de sıcak ve de samimi bir hava katmaktadır. Shaggy halılar her alanda dikkatleri üzerine çekmekte ve ev ortamında harika bir dekorasyon yaratmaktadır. Yapı bakımından yumuşak ve kabartmalı olan bu ürünler sayesinde halı üzerinde yürürken keyfiniz de artırıyor.

Son moda modern bir çizgiye sahip olan bu shaggy halılar ile kullanılan alanda yaşam alanlarınıza şıklık katabilirsiniz. Ev yaşam alanında her dekorasyona uyum sağlayacak özellikte olan farklı renk ve desenlere sahip shaggy halı modelleri her zevke uygun modelleri ile satışa sunulmaktadır.

Shaggy Halı Modelleri

Shaggy halılar genelde uzun iplik yapısına sahip, hem görüntü hem de konfor bakımından oldukça başarılı özelliklere sahip modellerdir. Kullanılan alanlara bağlı olarak, çeşitlenen bu ürün modelleri, çok farklı materyallerden üretilmektedir. Bu halı modellerinin zemine değen kısmı jüt ve pamuk taban olmak üzere iki farklı türe sahiptir. Hasır ve buna benzer bitki liflerinden oluşan; jüt tabanlar, pamuklu modellere oranla daha sert bir halı tabanı oluşturmaktadır. İplik uzunluk ölçüleri 3 ila 5 cm arasında değişim göstermektedir. Bunun yanında, shaggy halı modelleri, çok kalın bir özellikte ip yapısına sahiptir.

İplerin sıklık özellikleri de bu modeller arasında çok farklı değişiklikler gösteriyor. Bu bakımdan çok daha geniş aralıklara sahip, shaggy halı genelde uzun iplik yapısına sahipken, sık aralıklı halılarda da kısa iplikler kullanılmaktadır. Shaggy halılar, sahip oldukları özelliklere göre farklılaşmakta ve bunun yanında shaggy halı fiyatları da değişiklik göstermektedir. 

Shaggy Halı Kullanım Özellikleri 

Shaggy halı modelleri uzun ip yapısına sahip olmakta ve temizlik konusunda da zorlayıcı ürünlerden biri olarak görülmektedir. Fakat bu halıların sık sık süpürülmesi ve belli başlı aralıklarda yıkanması sonucunda hijyenik bir biçimde halınızı kullanabilirsiniz. Süpürme işlemi süreçlerinde ipliklerin yatış yönüne doğru, yavaş bir şekilde süpürme işlemi gerçekleştirilmelidir. Bunun sonucunda da halıya çok fazla zarar vermeden derin bir şekilde temizlik sağlayabilir. Ayrıca; shaggy halı modelleri daha etkili bir şekilde temizlemek için çırpma işlemi, sert bir cisim ile dövme işlemi gibi hareketlerden de kaçınılmalıdır.

Bu tarz hareketler shaggy halı kullanım ömrünü kısaltmakta ve sahip olduğu ipliklere de zarar vermektedir. Temizlik amacı ile kullanılan çok fazla oranda su ve şampuan shaggy halı kullanımı sırasında yapılan yanlış uygulamalardandır. Halının dip kısmına çöken bu ürünler hem taban kısmına hem de ipliklere zarar verebilir. Ev tekstili içinde yer alan ve çok şık özellikte olan shaggy halıların temizliği her gün düzenli aralıklarla yapılmalı ve süpürme işlemi ile temizliğe başlanmalıdır.

Bunun haricinde, bu halılar arap sabunlu su ile güzelce silinerek, kirden arındırılır. Bunun yanında da kullanım süreçlerinde dikkat edilebilecek bir başka etken de shaggy halıların üzerindeki ağırlıklar olmaktadır. Orta sehpa tarzında olan ve sürekli belli bir alanda duran mobilyaların yerleri sık aralıklarda hareket ettirilerek, halının ipliklerinde kalıcı izler oluşması engellenir. Ayrıca siyah renkte shaggy halı, tercih edilerek bu izlerin çok daha az belli olması sağlanabilir. 

Shaggy Halı Tercihleri

Genel olarak, çok konforlu bir yapıya sahip shaggy halı modelleri tercih ederken, öncelikle iplik yapılarının yumuşak olmasına ve ayağınızın shaggy halıya dokunuşu esnasında çok rahat bir şekilde temas sağlamasına dikkat edilmelidir. Sonra da farklı şekillerde ve farklı boyutlarda olan shaggy halı arasından zevkinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Genel olarak, shaggy halıların 160*230 cm boyutlarında olan modelleri çok fazla tercih edilen halı modelleri içinde yer alıyor. Bunun yanında 120*180 cm- 200*290 cm ve 80*150 cm şeklinde farklı halı boyutları da bulunmaktadır. Bu açıdan baktığımız zaman farklı boyutlara bağlı olarak shaggy halı fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kullanım alanın büyüklüğüne bağlı olarak, hali hazırda hacimli bir görünüme sahip, shaggy halıların boyutlarına da dikkat edilmesinde fayda vardır.

Çok fazla geniş ve büyük ebatta seçim yapılan halılar, dar alanların çok sıkışık görünmesine neden olabiliyor. Buna bağlı olarak, kullanım alanların ölçüsüne bağlı kalınarak, shaggy halı tercihi yapmaya özen gösterilmelidir. Ayrıca; küçük yaşam alanlarında da daha fazla alan sağlayacak şekilde yuvarlak shaggy halı modelleri de tercih edebilir. Salon, mutfak ve yatak odalarına hareket katacak olan shaggy halı modellerini satın almak ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmak oldukça kolaydır. 

Shaggy Halı Fiyat Özellikleri 

Shaggy halı, uzun tüyleri ve de yumuşaklığı ile birçok kullanıcının dikkatini çeker. Son modaya uygun olan tasarıma sahip evler için shaggy halılar çok fazla tercih edilir. Güzellikleri ile ön plana çıkan shaggy halı modelleri yaşam alanlarında da konfor sağlamaktadır. Tüylü ve yumuşak özellikte olan shaggy halı modellerinin tüy uzunlukları değişim gösterir. Buna bağlı olarak da shaggy halı fiyatları da değişiklik göstermektedir. Özellik olarak bükümlü, düz, kalın veya inde dokuma fark etmeden shaggy halıların hepsi yumuşaklığı ile kullanıcısına huzur verir.

Mutfak, banyo, çocuk odası veya salon benzeri farklı odalara, dekorasyon anlamında uyum sağlayan shaggy halı modelleri mevcuttur. Shaggy halılar; genelde alerji oluşumuna neden olmaz ve alerjileri tetiklemediği için çok fazla tercih edilir.

Uygun Tasarım Özelliklerine Sahip Shaggy Halı Modelleri

Farklı dekorasyon özellikleri olan evler için çeşitli shaggy halı modelleri kullanılabilir. Her türlü dekora uyum sağladığı için her çeşit renk ve tasarımda modelleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı özellikte ve modelde olan shaggy halı modelleri evinize sıcak ve yumuşak bir dokunuş yaratır. Evin her odasına, her tarzda ve her modele uyum sağlayan shaggy halı modelleri yoğunluklu şekilde geometrik desenler ve modern tarzda çizgiler ile üretilmektedir. Ayrıca, tüm bunların yanında tek renk, parlak, pastel ve canlı modellerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Özel akrilik iliklerinin de kullanıldığı shaggy halı modellerinden; polyester veya polipropilen kullanım sağlanarak üretilen shaggy halılar evinize şıklık, canlılık ve modernlik kazandırmaktadır. Diğer tüm sıradan halı modellerinden farklı özellikte olan shaggy halılar, farklı görünümleri sayesinde bulundukları ortama katmış oldukları modern hava ile özgün tasarım tercihleri olan kullanıcılar tarafından tercih edilir. 

Farklı Shaggy Halı Modelleri

Shaggy halı modelleri içinde; düz modeller, 3 boyutlu desenler, farklı geometrik şekiller barındıran modeller de çok fazla ilgi görmektedir. Bu modellerde de shaggy halı fiyatları değişim gösterir. Shaggy halı modellerinin ipliklerinin yüksek olması, halıların daima kabarık ve yumuşak görünüşte olmasını sağlar. Özellikle de evde terlik ya da ayakkabı kullanmayı sevmeyen kişiler için bu yumuşak doku oldukça keyif verici ve konforludur. Shaggy halı modellerinin kullanım alanları çok geniş olduğu için ev alanının her yerinde kullanılabilir. Basıldığı zaman da verdiği keyif hissi sayesinde özellikle salonda, mutfak ve çocuk odasında tercih edilir.

Kış aylarında shaggy halı kullanan kişiler için halının bulunduğu yerlerdeki sıcaklık hissi oldukça fazla olmaktadır. Shaggy halı satın alırken ürünün ev ortamında olan diğer eşyalar ile uyumuna, kalitesine ve malzemesine dikkat edilmelidir. Bunun yanında bu halıları, çok az insan trafiği olan mekanlarda kullanmaya özen gösterilmelidir. Shaggy halılar diğer klasik tüylü halılardan farklı olarak; çok daha kalın tüylere sahip olmaktadır. Post görünümlü olan shaggy halı fiyatları diğer modellere göre daha farklı şekilde fiyatlandırılır. Ayrıca shaggy halı modellerinin tüyleri çok belirgin ve de ayrı ayrı görünmektedir. 

Günlük hayatta birçok kullanıcının zevkine uygun olan, modern yapıda olan ve ev ortamında konfor sağlayan shaggy halı modelleri çok farklı çeşitleri ile satışa sunulmaktadır. Tüm bu modeller genel olarak, her ev dekorasyonuna uyum sağlayacak renk, model ve desen özelliklerine sahip olarak satışa sunulmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.