Filtre (0)
Toplam 1381 ürün görüntüleniyor.
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
492,48 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
460,08 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
453,6 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!

Dikdörtgen Halılar

Genel açıdan ele alındığı vakit şekil bakımından kullanılan halı modelleri daha çok dikdörtgen seçeneklerdir. Bunun temel nedenleri arasında evin odaları gelir. Çünkü genel olarak odalar dikdörtgen bir yapı altında hazırlanır. Böylece mekanın boyutlarına ve eşyanın çeşidine göre harika bir uyum halı seçenekleri üzerinden sağlanır. Tabii bu konuda farklı boyutlar üzerinden tasarım olarak şık dikdörtgen halı seçimi yapmak büyük bir öneme sahiptir. Mekanda etkileyici ve estetik bir hava yakalamak, aynı zamanda kaliteyi ön plana çıkarabilmek için kategori üzerinden seçim gerçekleştirilebilir.

Dikdörtgen Halı Modelleri

Genel olarak hemen hem de boy açısından dikdörtgen halı modelleri standart şekilde tasarımdan geçer. Çünkü bu konuda halıların dikdörtgen bakış açısıyla güzel bir görünüm sağlaması için en ve boy oranın doğru şekilde ele alınması gerekir. Elbette ölçü açısından değişkenlik gösterebilir. Ancak orantı açısından ele alındığı vakit, mutlaka göze en iyi şekilde hitap edecek bir yapı standardı yakalanır. Bu doğrultuda birçok farklı model üzerinden seçim şansı bulunur. Bunlar içerisinde modern tasarımlar, bordürlü modeller, klasik ve minimalist seçenekler ile beraber özel desenler arasından tercih yapılabilir.

Kalitesi ve Özellikleri ile Dikdörtgen Halılar

Dikdörtgen halı modelleri sadece renk ve model yapısı açısından öne çıkmaz. Aynı zamanda kir tutmayan, kaymaz ve yumuşak bir dokunuş sağlayan seçenek sunar. Bütün bunları tek bir çatı altında hali.net her zevke hitap edecek farklı çeşitler sağlıyor. Mekanın boyutlarını ve eşyaların yapısı ile rengine bağlı olarak, farklı ölçüler üzerinden tercih gerçekleştirilebilir. Birbirinden şık model yapıları ile bir adım öne çıkan halı çeşitleri, dikdörtgen yapı altında geniş bir yelpaze sunuyor.

Tasarım ile Göz Dolduran Dikdörtgen Halılar

Modern yapıyı en iyi şekilde yansıtan göz alıcı dikdörtgen halı modelleri içerisinden tercih gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda özel dokuma yapısı ile kaliteli bir kumaş seçeneği sağlayan dikdörtgen halılar, her mekana uyum sağlayacak bir tarz sunuyor. Harika renklerle özel model yapılar altında özgün bir tasarım sağlayan ürünler, kişisel istekleri en iyi şekilde yansıtacak birden fazla seçenek sağlamaktadır. Uygun fiyatlar üzerinden güvenle sipariş verilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.