Filtre (0)
Toplam 1392 ürün görüntüleniyor.
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
492,48 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
460,08 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
453,6 TL'den başlayan fiyatlarla!
319,44 TL'den başlayan fiyatlarla!

Şekline Göre Halılar

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan halıların birçok çeşidi bulunmaktadır. Boyutuna, cinsine ve şekline göre değişkenlik gösteren halı modelleri evin dört bir yanında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Halı şekilleri evin büyüklüğüne odaların konumuna göre de değişebilir. Büyük bir salon için geniş dikdörtgen bir halı tercih edilebilirken daha küçük oturma alanları için kare halılar seçilebilir

En Çok Tercih Edilen Halı Şekilleri

Ev ve ofis mobilyalarının en önemli tamamlayıcı parçası olan halılar şekillerine göre pek çok türden oluşmaktadır. Geniş koridora sahip ev ve ofislerde dar uzun dikdörtgen şekilli yolluk şeklinde halılar tercih edilirken küçük bir girişe sahip yerlerde yuvarlak halılar kullanılabilir.

Mutfak şekline göre halılar yuvarlak, dikdörtgen ya da kare şeklinde olmakla birlikte yolluk türündeki halılar da kullanılabilir.

Oturma odası bölümünde ise daha sade halı şekilleri tercih edilebilmektedir. Odanın büyüklüğüne ve konumuna göre değişkenlik gösterebilen modeller arasından en beğenilen halı seçilerek ev dekorasyonu tamamlanır.

Ofiste Kullanılan Halı Çeşitleri

Ev kadar ofis alanlarında da halılar tercih edilebilmektedir. Halı şekilleri ofisin boyutuna ofis odalarının genişliğine ve ofisin dekorasyon tarzına uygun olarak seçilir.

Özel Kesim Halı Şekilleri

En çok tercih edilen halı şekilleri dikdörtgen halılar olmakla birlikte yolluk şeklindeki halılar da ev ve ofis alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bunların dışında yuvarlak ve kişiye özel kesimler içeren halı şekilleri de bulunmaktadır. Bu özel kesim halı şekilleri çoğunluk çocuk odalarında kullanılmaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.