Salon Halısı

Salon Halıları Vazgeçilmez Dekorasyon Parçaları

16 Şubat 2022

Salonlara ruhunu veren birbirinden şık salon halıları dekorasyonun en önemli unsurlarını oluşturmaktadır. Salon halıları aynı zamanda dekorasyonun bütünleyici parçalarıdır. 

Salon Halısı Tercihleri

23 Kasım 2021

Günümüzde insanlar evlerinin şık ve gösterilişli olmasına çok dikkat etmektedir. Hal böyleyken evin içerisinde bulunan her şey de bir o kadar uyumlu olmalıdır.

Evi Gösteren Salon Halısı

01 Eylül 2021

Odalar, evlerimizi oluşturan belirli boyutlarda olan kutucuklardır. Bu kutucuklardan en çok değer verilen ve kullanılan kutucuk ise salondur. Salonlar ev sakinlerinin yalnızca oturduğu değil, aynı zamanda misafir de ağırladıkları odalardır.

Salon Halısı Seçimi

02 Haziran 2021

Evlerimizin en gözde parçaları arasında görülen halılar, dekorasyonlara son dokunuşları yapmaktadırlar. Özellikle evlerimizin en şık odası olarak ayrılan salonların halıları da şık olmalıdır.

Salon Halılarının Seçimi Ve Modelleri

01 Haziran 2021

Salon evlerde sıklıkla kullandığımız alanlardan biri olmaktadır. Ayrıca misafirlerin ağırlandığı yemek yenildiği bir oda olduğundan şıklığı ve rahatlığı oldukça önemlidir. 

Salon Halısı Alışverişi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

01 Mart 2021

Evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz yer diyebileceğimiz salonlar; göz zevkimize hitap edecek şekilde dizayn edilmelidir. Salonumuz için halı seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir çok unsur bulunmaktadır.

Salon Halı Neden Önemlidir, Nasıl Seçılmelidir?

29 Ocak 2021

Salon; evimizin en aktif kullanılan mekanı olmasının yanı sıra evimize gelen konukların ilk ve en çok deneyimlediği mekandır. Bu nedenle salona yapılacak her dokunuşun doğru olması gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.