Filtre (0)
Toplam 384 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16

Runner 

Tekstil ürünleri içerinde zengin çeşitleri ile fark yaratan runner örtüler herkesin tercih ettiği kaliteli ve konforlu ürünler olmaktadır. Bu ürünler çok şık ve ince tasarımlı olarak üretilen dekoratif ürünler olmaktadır. Her anlamda bulunduğu ortamı zarafetiyle etkiler ve birçok farklı çeşitleri ile kullanıma sunulur. Runner ürünler dekoratif olan aksesuarın yanında rahatlıkla kullanabilir.

Runner Modelleri

Hasır runner modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. El yapımı olduğu için her biri farklıdır ve kendine özgüdür. Ayrıca; doğal malzemelerden üretilmektedir. Natürel bir görüntüsü olan ürün naiftir. Uzun ömürlü bir üründür; eskidikçe yapısında kırık ve çatlaklar olsa da hasırın estetiği bozulmadan ürün kullanımına devam edilir. Hasır runner  narin bir şekilde silkelenerek; saç kurutma makinesi ile veya da elektrik süpürgesi ile hava kullanarak temizlenir. Bu ürünler genelde su temasına uygun ürünler değildir.

Runner modelleri kare şekillere bölünmüş; delikli bir dokusu olan pamuktan, etaminden, keten ve ipekten de üretilmektedir. Bu çeşitler arasında etamin runner modeli çok fazla tercih edilen modeldir. Kullanacağınız runner modelinde otantik veya sofistike bir hava yaratmak istiyorsanız mekanların jüt runner modeli çok uygundur.

Evinizde dekorasyon olarak hasır oturma grubu tercih ettiyseniz dekora en uygun model olarak masanıza sereceğiniz model keten runner olmalıdır. Tercih ettiğiniz sade runner modellerini evinizin renk uyumu ile süsleyip, çok kolay bir şekilde dekorunuza uygun hale getirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.