Filtre (0)
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Perde 

Perde bir evde dekorasyonu belirleyen en önemli eşyalardan birisidir. Evin gizliliğini sağlamakla beraber, evin havasını baştan aşağıya değiştirebilir. Bu sebepten doğru perde seçimi yapmak oldukça önemlidir.

Perde Modelleri

Öncelikle perde seçimi yaparken ilk dikkat edilmesi gerekilen şey hangi odada kullanılacağıdır. Örneğin salonda kullanılacak olan perde ile çocuk odasında kullanılacak olan perde birbirinden oldukça farklıdır. Bundan dolayı perde seçimi yaparken evin hangi bölümüne yapılacağı önemlidir.

Perde seçiminde bir diğer nokta evin dekorasyonudur. Evde hakim olan tarz ve renk dikkate alınmalıdır. Evde bej ve tonları kullanılıyorsa perde de ona uygun bir şekilde seçilmelidir. Evde hakim olan tarz modern ise vintage bir perde modeli uyumsuz bir görünüme sebep olabilir.

Evin içerisine girecek ışık da perde seçiminde önemlidir. Evi güneş ışığıyla doldurmak isteyenler daha hafif kumaşları tercih edebilirken, güneş ışığı sevmeyenler kalın fon perdeleri kullanabilir.

Eğer evde mobilyalar sadeyse perde seçimiyle eve ayrı bir hava katılabilir. Örneğin çizgili, çiçekli veya geometrik şekilli perdeler sade salonlarda çarpıcı bir görünüm sağlar.

Kaliteli Perde Nereden Alınmalıdır?

Perdelerin özellikle kumaşları oldukça önemlidir. Kaliteli bir kumaşa sahip olan perde yıkandıkça yıpranmaz ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bu sebepten kaliteli bir üretim yapan yerden perde satın almak gerekmektedir. Bu sebepten hem uygun fiyatlı hem de kaliteli perde arayışında olanlar için hali.net en doğru tercih olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.