Filtre (0)
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Pembe Halılar

Renkler dünyasında beyaz ile kırmızı rengin karışımı pembe rengin, yaşam alanında kullanımının pozitif enerjiyi her zaman artırdığına inanılır.

Pembe Halı

Saflık, rahatlık ve de şıklığın temsilcisi olan bu pembeyi mekana uygun halı modelleri ile tamamlamak mümkündür. Genel olarak pembe renk halılar sayesinde nötr olan tonlara çok fazla esir olmadan da şık halılar ile şık alanlar yaratmak mümkün olur.

Pembe Renk Halı Enerjisi

Pembe rengin genelde dekorasyonda tercih edilmesi çok dinamik ortamlar akla getirse dahi aslında klasiğin pembe halılarla buluşmasına hayran kalabilirsiniz. Son yıllarda trend kombinlerde pastel renklerin geniş renk paletinin içerisinde kullanılan dekorasyonlarda bu renk halılar ağırbaşlılığı kıran güçlü ayrıntıdır. Buna göre de koyu renkler ile beraber dekore edilen ortamlarda sık tercih edilebilecek olan bu pembe halı modelleri çok uygun seçim olabilir.

Benzer olarak salon ve ya oturma odanızı da dekore ederken aşırı renklerden de kaçınmış olabilirsiniz. Ortamlara biraz canlılık ve ya hareketlilik katmak adına farklı renkler eklenmiş olan pembe halı modelleri pozitif enerji yayabilir.

Pembe halının en güçlü tamamlayıcısı gri renk uyumuna yatak odalarında yer vererek şık bir dekorasyona imza atmak çok basit olur.

Pembe Halı Kullanım Alanları

Mutfak ve ya banyo alanlarında pembe renk halı gücünü kullanmak isterseniz, açık tonlardan daha koyu ve de canlı tonları tercih etmeniz de tavsiye edilir. Bu alanlarda genellikle yaşam döngüsünün en hareketli ve de huzur verici alanlarından birisi olur. Koyu renklerden oluşmakta olan mutfak dolapları ile beraber uyumlu pembe renk mutfak halısı şık atmosfer sunar.

Özellikle de epoksi ve ya lake gibi parlak yüzey ile kombinlenen fuşyaya yakın olan pembe, modern tasarımlarda harika bir renk dengesi sağlamaktadır. Günün yorgunluğunun atıldığı banyolarda da ekstra olarak huzurlu görünüm için pembe tonlarından çok ilham alınabilir.

Pembenin en güzel ve de soft hali olan pudra da halı modellerinin en fazla yakıştığı alan şüphesiz ki genç kız odaları olur. Bu alanlarda çocuğunuzun zevklerine uygun olarak pembe halılar tercih edilebileceği gibi dekorasyon zevkine uygun çeşitli renklerin parlayacağı tonlar seçilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.