Özel Ölçü Halıların Kullanım Havası

Özel Ölçü Halıların Kullanım Havası

23 Şubat 2021

Bu tip halılar, kişilere özgü yapıdadırlar. Her eve özel olarak kesilen ve standart halılardan farklı olarak biçimlendirilen halı tipleridir. Kaymayan veya daha farklı yapılarda ince ya da kalın gibi çeşitleri bulunan halılardır. İstediğiniz türden desenleri de vardır. İstediğiniz ölçü tamamen sizin elinizde. İster halı ile birlikte tüm odayı kaplatabilir veya açık kalmasını istediğiniz yerlere kadar ölçüyü kestirebilirsiniz.

https://www.hali.net/

Ölçü Halı Siparişleri Nasıl Verilmektedir?

Çoğu halı satılan yerlerde bu kestirme işlemleri yapılmaktadır. İstediğiniz odaya kesim yapmak için odanın ölçüleri gerekmektedir.

Doğru ölçü alındığında, istenilen desen ile olan özel ölçü halı kesilir ve o halı odaya serilir. Ya da siteden inceleyerek, kesim için gereken bilgileri vererek de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Ölçü Halıların Fiyatları Ne Kadardır?

Ölçü halıları, kestirilen odanın büyüklüğüne göre değişmektedir. İstenilen halı tipi ve kullanılan malzeme de değişmektedir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı çeşitli fiyatlar bulunmaktadır.

Hem uygun fiyatlı halılar hem de pahalı olarak özel ve farklı kategorilerde halılar bulunmaktadır. Kesin bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Kalite ve istenilen halı yapısına göre biçimlendirilmiştir. Ama ortalama bir metre kareye göre, 30 TL veya 90 TL arasında fiyat aralığı bulunabilmektedir. Bu fiyat daha az veya daha fazla da olabilir.

İstenilen özel ölçü halılara göre renkler, desenler, sadelikler veya çeşitli türlerde, yapılarda halılar bulunur. Çok fazla çeşit kategorilerine de ayrılabilmektedirler. Kimilerine göre kesimi olan, ölçü halılar daha rahat, kullanışlı ve kaliteli olmaktadır. Bu kesimleri sitemiz de hizmete sunmaktadır.

Sipariş vererek ön hazırlığınızı yaptırabilirsiniz. Hizmet, sağlıklı bir şekilde güvenle gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Özel Ölçü Halılar Nasıl Temizlenir?

Ölçü halılar, kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterdiği için temizleme şeklini de siz belirleyebilirsiniz. Leke tutmayan, temizliği kolay dokulara sahip olmaktadırlar.

Halı yıkama yerlerine götürerek, ya da siz kendiniz de yıkayarak temizleyebilirsiniz. Halıların ömürleri uzun olmaktadır. Kullanım şekline göre değişebilmektedir elbette.

Ortalama ölçü halıların ömürleri, 3 veya 4 seneyi bulabilmektedir. Bu seneler daha da fazla olabilmektedir. Bu şekilde bütçeyi de sarsmamaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.