Oturma Odası Halı Modelleri

Oturma Odası Halı Modelleri

20 Ocak 2021

Öncelikle kullanılan mavi ve beyaz tonlar insana huzur veriyor. İnsanların en çok aradığı duygu huzurdur. Mavinin insanın üzerindeki stresi aldığı araştırmalar sonucu çıkmıştır. Zemin üzerinde turkuaz, beyaz ve açık mavi kullanılıyor. Halının üzerinde sanki bir deniz varmış havası veriliyor. Bu da tasarımın başarısını ortaya koyuyor. Birçoğumuz böyle modelleri arıyoruz. Çünkü alışılanın dışında bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

https://www.hali.net/oturma-odasi-halisi

İnsana sahilin yanındaymış hissini vermesi büyük bir artı. Kişinin içindeki stresi alması ve rahatlatması güzel bir detay. Kalınlığı 5 mm boyutunda. %60 pamuk ve %40 polyesterden yapılmış bir ürün. Özgün ve şık tasarımıyla ilgi çekebilecek modeller arasında.

Venezia Makine Halısı B749B

Krem rengin lacivertle birleşmesi bohem bir tasarım ortaya koymuş. Bir ressamın tuval üzerinde rastgele çizmesi gibi bir dağılım yapılmış. Lacivertin tonlarının baskınlığı tasarımda kendisini hissettiriyor. Özellikle oturma odası halısı kategorisinde değerlendirilebilecek özel modellerden bir tanesi.

Rastgele ama anlamı olan bir tasarım oluşması güzel bir imza. Kendisini bohem bir tasarımla ifade etmesi ilgi çekici bir ürün haline gelmesini sağlıyor. Lacivert ve krem renk tonlarının düzensiz geçişi bir sanat havası veriyor. Ağır, şık ve özgün tasarımı herkesi kendisine çekebilecek bir model olmasını sağlıyor.

USSO Modern Bronz Gri ve Bej Renk Geçişli Yıkanabilir Halı HLN556

Bronz rengin kullanılması cesur bir tasarımı önümüze getiriyor. Gri ve bej renkler ise kendilerini iyi bir şekilde tamamlıyor. Özgün tasarımları sevenlerin keyif alabileceği bir model. Üç rengin karmaşık dağılımı insanı farklı bir havaya sokuyor. Dağılma ve düzensizlik karmaşık bir tasarımı önümüze getirmiş. Hayran kalınacak yanlarından birisi ise cesur tutumunu gösteriyor olması. Renkleri ve düzensizlikleri ile farklılığı yansıtıyor.

Karmaşık ruhların kendisini bulabileceği bir modeli önümüze getiriyorlar. Farklı bir model arıyorsanız bu tasarımı tercih edebilirsiniz. 5 mm kalınlığı bulunmaktadır. %60 pamuk ve %40 polyesterden yapılmıştır. Hava ve toz kaçırmama özelliği vardır. 80x150 boyutundan başlayarak farklı ölçülerde üretim yapılabilir. Farklı ve özgün bir tasarım arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz veya diğer modellere göz atabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.