Filtre (0)
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
649 TL - 1109 TL464,40 TL - 732,59 TL
1 2

Mor Halılar

Son zamanlarda en çok talep gören halı renklerinden biri de mor halı modelleridir.

Mor Halılar

Mor halılar, dekorasyonun önemli noktalarından bir tanesi olmaktadır. Bundan dolayı halıların seçimleri kimi zaman çok zorlu olabilir. Özellikle son zamanlarda bu halı çeşitlerinin artması ile birlikte pek çok insan da dekorasyona ait başka parçaları rahat şekilde seçilebilirken halı tercihleri konusunda çeşitli sorunlar yaşar.

Mor renk halı çeşitleri ağırlıklı olarak modern olan parçaları içerisinde barındıran alanların dekorasyonları için de tercih edilir. Kimi tasarımcılar, dekorasyoncular dekorasyon işlemlerinde ilk olarak halının seçilmesini tavsiye eder. Böylece mor halının vermiş olduğu enerjiler çok daha iyi şekilde ortaya çıkar.

Mor Halı İle Ev Tasarımı

Mor halı modelleri genelde tedirgin yaklaşılan halılardan olur. Gerçekte ise renklerin tam olarak sağlamış olduğu etkilerin de doğru şekilde kullanılabilmesiyle beraber, bulunulan mekanın da çok daha sıcak ve de samimi görünmesi sağlanabilir. Ayrıca mor renk halılar bu aşamada sıcak ortamın ortaya çıkması adına da kullanılabilecek bir renk olur.

Üstelik mor halılar seçimi yaparken kullanıcıların da karşısına çıkacak olan çeşitler son derece geniş olur. Daha önce bu mor renkte halı seçimi yapmadıysanız ve de nasıl halı seçmeniz gerektiğini tam olarak bilmiyorsanız, ilk aşama olarak mor desenli halı çeşitleri beklentilerinize en iyi bir şekilde cevap verir. Ayrıca beyaz ve de morun tonlarının içinde yer almış olduğu çeşitli halı çeşitleri, hem halı renginin yumuşamasına hem de başka renkler ile çok rahat şekilde kombine edilebilmesine olanak sağlar.

Mor Halılar İle Renk Uyumu

Genel olarak artık renk uyumu ev dekorasyonlarda çok önemli bir yere sahiptir. Bununla birlikte pek çok kişi, dekorasyonlarda ağırlıklı olarak bu detayların üzerinde durur. Böyle bir durumda ise akıllarda kalan sorulardan biriside, mor renkli halı olan modelleri ile öbür dekorasyon parçalarının içerisinde nasıl bir uyum olacağı sorusudur. Bir diğer renklerde olduğu gibi, rengi mor olan halı çeşitlerinde de birçok alt ton bulunur. Bu renklerin arasında en doğru uyumun yakalanabilmesi için mutlaka doğru tonların eşleştirilmesi gerekir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.