Filtre (0)
Toplam 276 ürün görüntüleniyor.
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Mavi, Lacivert ve Turkuaz Halılar

Günümüzde pek çok sayıda çeşitli halı modelinin bulunması seçimler konusunda kullanıcılara çok esneklik sağlar. Yapacağınız tercihler de ev dekorasyonunuzun şekillenmesinde çok önemli bir rol oynar. Çünkü seçimler evin görünümünü ve evde geçireceğiniz zamanın kalitesini fazla ölçüde etkiler. Bu bağlamda mavi, lacivert ve ya turkuaz rengi iç açıcı halılar tercih edilebilir.

Mavi Halılar

Kendinizi mutlu hissedeceğiniz evi dekore etmek için ilk olarak halınızın rengini de doğru biçimde seçmeniz gerekir. Bu noktada mavi halı modelleri, huzuru ve de ahengi çağrıştırması ile evlerinizde kullanmak isteyeceğiniz ürünlerin arasında yer alır. Evinizi son derece ferah renklerle dekore etmeniz hem psikolojik durumunuza da çok olumlu yansır.

Renkler üzerine yapılan araştırmalar bu durumu çok net biçimde ortaya koyar. Bu sebepten ötürü de soğuk renkler sınıfında bulunan mavi, ruh halini çok sakinleştirici etkisi sebebi ile çok sayıda kişi tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Ancak dekorasyonunuzun göze çok hoş gelebilmesi ve de sizi mutlu hissettirebilmesi adına sadece bu yeterli olmaz. Bunun için evinizde yer alan eşyaların ve de duvarların birbiri ile olan renk uyumuna da çok dikkat etmeniz gerekir. Bu bağlamda mavi halılar bu konuda oldukça önemli avantaj sağlar. Çünkü mavi ile birlikte ahenk yakalayabilen çok renk bulunur. Bunların başında turkuaz, cam göbeği, beyaz, lacivert gibi renkler gelir.

Turkuaz Halılar

Genelde yeşile çalan mavi renginin en güzel tonlarından olan turkuaz, dingin ve ya canlı yapısı ile dekorasyonlara uyum sağlayan popüler renklerdendir. Kendine özgü ‌olan soft rengi ve de feminen yapısı ile beraber farklı tonlarla kolayca uyum sağlayabilen, her ortamda göz alıcı görünüm sunmayı başaran bir renktir. Dekorasyon uyumunda egzotik ton olarak kabul edilen rengin yaşam alanlarında güçlü temsilcisi turkuaz halılar olur. Pek çok kişi asına cesur olarak kabul edilen bu turkuaz rengi halı çeşitleri de diğer ögelere ve ya ambiyansa doğallığıyla adapte olabilir

Lacivert Halılar

Ofis ya da evde herhangi zemin dekorasyonunda kullanabileceğiniz lacivert halılar, özgün ve ya estetik tasarımları ile yaşam alanlarınıza farklı hava katmanıza yardımcı olur. Etkileyici dokuları ile kullanılan ortamların estetik yönünü de ön plana çıkaran halılar, yenilikçi ve modern motifleri ile kendi tarzınızı oluşturmanıza da olanak sağlar.

Lacivert renkli olan tasarımlarıyla birbirinden çeşitli özelliklere sahip olan bu halılar, değişen ölçü ve de kalınlıklarıyla çok seçenek sunar. Geniş ürün yelpazesine sahip lacivert halı modelleri seçerken dikkat etmeniz gerekli özellikler şu şekildedir.

Bunlar;

Beyaz ve ya kırmızı renk tonları ile uyumlu lacivert halı modelleriyle kendi tarzınızı her zaman ön plana çıkarabilir, yaşam alanınızı şık ve estetik şekilde tasarlayabilirsiniz. Birbirinden değişik motiflere sahip lacivert halı modelleri arasından da seçim yaparken kullanacağınız genel alanın dekorasyon özelliklerini dikkate alıp iyi görsel deneyim yaşayabilirsiniz.

Ayrıca lekelere karşı dayanıklı olan ve kolay temizlenebilen halı modellerini de tercih ederek yıpranma problemlerinin önüne geçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.