Filtre (0)
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kuzu Postu Halılar

Evlerin dekorunu tamamlayan parçalardan birisi de halılardır. Halı modelleri ne kadar çok tercih edilse de son yıllarda post halılara ilgi de artmaya başlamıştır. Doğal post kesimi ile fark yaratan bu ürünler kullanıldığı ortamlarda dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sebeple kuzu postu halılar kullanıldıkları alanlarda tüy dokusu ile konforlu yaşam alanları sağlamaktadır.

Kuzu Postu Halı Modelleri Nasıl Seçilir?

Kuzu postu halı modelleri ve çeşitleri modern tasarımları ile evlerin her alanlarında tercih edilebilirler. Geniş bir alana sahip hollerde, oturma odalarında, salon dekorasyonunu tamamlayan yardımcı parça görevinde pek çok alanda kullanılabilirler. Sıcak alanlar oluşturmak için tercih edilen bu ürünler farklı dekorasyon stillerine de uyum sağlamaktadır.

Modern evlerde sıklıkla tercih edilen bu halılar vintage veya country dekorasyonuna sahip evlerde de kullanılabilmektedir. Nostaljik bir görünüm ile vintage stili evlerde aydınlatma ile birlikte post halılar çok şık bir görünüm kazandırmaktadır. Country stillerde kanepe veya koltuk bitişinde kullanımı yaygın olan post halılar dekorasyona uygun bir şekilde farklı mekanlarda da tercih edilebilmektedir.

Kuzu Postu Halılar Nasıl Temizlenir?

Kuzu postları yumuşak tüylere sahip hassas halı modellerinden birisidir. Bu nedenle kullanırken veya temizlerken dikkat edilmesi gerekir. Uzun tüylere sahip olması sebebiyle kısa sürede içerisinde tozlar birikebilir. Rutin bir temizlik yaparken bu halıları elektrik süpürgesi ile süpürebilmek mümkündür. Kuzu postları kirlendiği zaman ise profesyonel halı yıkamacılara verebilirsiniz.

Ayrıca evlerde çamaşır makinelerinde de yıkamak mümkündür. Fakat bu halıları makinede mutlaka en fazla 30 derecede elde yıkama programında yıkamanız gerekir. Doğrudan güneşe bırakılmamalı ve kurutma makinesinde kurutulmamalıdır.

Kuzu Postu Halı Modelleri

Kuzu postları farklı modellerde ve renklerde hali.net sitesinin kategorisinde yer almaktadır. Uzun tüylü kabarık ürünlerden oluşan bu halılar yumuşak ve sıcak bir forma sahip olması sebebiyle dekoratif amaçlı sık bir kullanım sergilenmektedir. Fakat pek çok farklı renge sahip olması sebebiyle dekorasyona renk olarak uyum sağlaması da çok önemlidir.

Uzun pürüzsüz tüyleri ile form açısından benzersiz ürünlerdir. 4 farklı renk ile sunulan kuzu post halılar beyaz, siyah, bej ve gri renklerde yer almaktadır. Sizlerde dekorasyonunuza uyan rengi alarak evlerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.