Filtre (0)
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

Koridor Ve Antre Halıları

Özellikle bir evin giriş anından itibaren dikkat çeken en önemli kısmı şüphesiz koridordur. Aynı zamanda antre olarak da bilinen bu bölüm, bir evin ön izlenimi olarak da değerlendirilir. Bu sebepten dolayı görsel açıdan her daim şık ve etkili bir görünüm oluşturması gerekir. Bu gönlümü sağlamak için ise kullanılabilecek en önemli eşya çeşitleri şüphesiz halılardır. O yüzden modern tasarım altında ve ayrıca sadeliği en iyi şekilde yansıtan koridor halısı modelleri, özel olarak ele alınmakta ve üretimden geçmektedir.

Özel Tasarım Koridor Halıları

Koridorun güzel bir görünüm elde edebilmesi için halı çeşitleri mutlaka alanı etkin şekilde kapatmalıdır. Tabii bütün koridoru tek bir halı ile değil, farklı halılar üzerinden sıralı biçimde kaplamak gerekir. Böylece aynı tarz model yapısına sahip olan halılar belirli bir aralık bırakılarak serildiği vakit, koridorun çok daha şık ve etkili bir görünüm elde etmesine fırsat tanır. Tamamen özel bir tasarım altında ele alınmış olan koridor halıları, birçok değişik şekil, desen ve renk üzerinden seçim imkanı tanıyor. Kategori bünyesinde geniş bir ürün yelpazesi altında desteklenmiş olan bu halılar, aynı zamanda kalitesi ile uzun yıllar güvenli bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

Antre Halısı

Koridor halıları aynı zamanda antre halısı olarak geçer. Ev ya da iş yerlerine giriş yapıldığı andan itibaren ilk görünen kısmıdır. Bir mekanın nasıl bir tasarım altında ele alındığını ilk olarak en iyi şekilde anlatan bölüm olarak da geçer. İşte bu yüzden göz alıcı bir tasarım altında kişisel istekleri yansıtacak halı modelleri tercih edilmelidir. Bu doğrultuda antre halı çeşitleri birçok farklı model altından seçim olanağı tanıyor. Minimalist bir yaklaşımla hazırlanmış sade modelleri tercih edebilir; aynı zamanda harika renkler ve modeller ile uyum sağlamış çeşitleri değerlendirebilirsiniz.

Özel Tasarım Koridor ve Antre Halıları

Oldukça geniş bir yelpaze altında özel tasarım altında hazırlanmış kaliteli koridor ve antre halılarını, hali.net üzerinden tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ve oldukça kaliteli halı çeşitleri, birçok farklı tasarım altında değişik boyutlar üzerinden seçim olanı tanıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.