Klasik Halı Modeller Ve Fiyatları

Klasik Halı Modeller Ve Fiyatları

22 Ocak 2021

Adının klasik olmasında dolayı sadece misafir odalarında kullanılır diye bir şey yoktur. Yemek odalarında, mutfakta, misafir odalarında, yatak odasında hatta koridorda da klasik halı kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve modern desenlerde olan birçok halı çeşidini hali.net adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca yıkanabilir özellikte olmaları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Klasik Halı Modelleri Ve Dekorasyon Önerileri

Halılara klasik denmesinin sebebi desen ve modellerinden kaynaklanan bir durumdur. Ancak hali.net internet sitesinde birbirinden güzel ve alışılmış klasik halılar dışında modeller bulabilirsiniz. Örneğin açık renk oturma grubu ile bordürlü lacivert desenli veya yine bordürlü mor renk halıyı bir arada kullanarak şık ve zarif bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Bordürlü klasik halılar hali.net adresinde mevcuttur.

Klasik denilince de akla ilk gelenlerden en klasiği de bej rengi halılardır. Özellikle son yılların modası haline gelen lacivert ve bej uyumunu misafir odanıza yansıtabilirsiniz. Lacivert bir koltuk takımı ile klasik serpme desen bej ve gri makine halısını bir arada kullanarak hem spor hem şık bir ortam elde edebilirsiniz. Bu halıyı hali.net adresinde bulabilirsiniz.

Mutfak halılarında genellikle koyu renkler daha çok tercih edilmektedir. Bu sebeple mutfak için tercih edebileceğiniz klasik halı çeşitleri de mevcuttur. Örneğin klasik bronz kahve halıyı mutfaklarınızda tercih edebilirsiniz. Yıkanabilir özelliği ile kullanımı da oldukça pratiktir. Neredeyse bütün mutfak dekorasyonu renkleri ile de uyum sağlayabilir.

Motiflerden veya farklı tarzlardan vazgeçemeyenler için klasik eskitme renkli motifli halı ve diğer modelleri de hali.net adresinde müşterilerine sunulmaktadır. Bu modeller ile hoş vakit geçirebileceğiniz oturma alanları oluşturabilirsiniz. Modern, klasik ve nostaljiyi bir arada sergileyebileceğiniz bu modeller düz renk yatak odası takımı veya oturma odası ile tamamlandığında odak noktası haline gelecektir.

Klasik Halı Ortalama Fiyatları

Klasik halılar birçok ebatta ve özelliklerde müşterilere sunulur. Fiyatlarda halının ebatları, desenlerini, iplik türleri, dokuması, pamuklu oluşu, kaydırmaz özelliği gibi etmenler belirleyici rol oynamaktadır. Ortalamaya bakıldığında hali.net adresinde 179 Türk Lirasından başlayıp 1679 Türk Lirasına kadar farklı özelliklerde, farklı boyutlarda klasik halı modelleri bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.