Filtre (0)
Toplam 155 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Kırmızı Ve Bordo Halılar

Günümüzde renkli halı modelleri seven kişiler tarafından kırmızı halı ve bordo halı modelleri tercih edilmektedir.

Kırmızı Halılar

Genel olarak yaşam alanlarınızda dokular ve ya objelerin olduğu kadar renklerinde çok önemi vardır. İstenilen tarzınıza göre de tercih edilen renk kombinasyonları ve de hayalinizdeki yerleri yaşanılır kılan alanlarınızda dekoratif unsurlar içerisindedir. Ancak evinizde sıcak bir hava yaratmak ve tabi ki kırmızının ilgi çeken cazibesini dekorasyon objeleri olarak almak isterseniz çok, şık bir kırmızı halı modeli seçerek cesur bir yaklaşımda bulunmuş olursunuz.

Kırmızı Halılarda İhtişam

Günümüzde salon ve ya oturma odalarının zemin renkleri ne olursa olsun, genel olarak kırmızı halı seçenekleri doğru ve ya renkler ile kombine edildiğinde görünüm olarak ferah ve huzur verici bir hava yaratılır.

Mobilyalar ve de diğer dekoratif objeleri renk olarak krem, bej ya da gri renkleri seçerseniz klasik olan dekorasyon alanında muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca yeterli alanınız var ise kırmızı halı ile beraber kombine edebileceğiniz renk tonlarındaki berjer modeli, son derece cazip ve de şık alternatif olabilir.

Buna ek olarak özellikle büyük kolluklu olan kırmızı berjer ile birlikte kırmızı halı eşliğinde de konuklarınıza zarif çizgi ve ya renklerle donatılmış oturma alanı dekore edebilirsiniz. Bu şekilde yaygın olarak eviniz için kırmızı halı tercih edebilirsiniz.

Bordo Renk Halılar

Genel olarak sade renk olan evlerden kullanılan bordo renk halılar her zaman kurtarıcı olmaktadır. Bu bordo renk halılar mekanlara sıcaklık katarken şık ve huzur veren bir havayı da yakalayabilirsiniz. Ahşaptan yapılmış olan tarz bir oturma grupları, orta sehpa ve de gri kırlentler ile beraber tamamlanan ürünler bir sıcaklık oluşturabilir. Ayrıca yatak odasında tercih edilecek olan bordo halı modelleri seçilmeden öncesinde alanda dinamik atmosfer yaratmak için de renk paletlerinden destek alınabilir.

Buna ek olarak retro tarzı seviyorsanız, bordonun en güçlü tamamlayıcısı yeşil rengi ile de kombinleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bordo desenli halılar üzerindeki motiflerde de yer alan pastel yeşil rengini tonu ile perdeler yatak örtüsünü tamamlayabilirsiniz.

Geniş banyolarda da tercih edilen bordo halının en güzel tamamlayıcısı olan bir diğer renk ise soğuk nötr gri renk olur. Böylece sıcak ve de soğuk renkleri bir araya getirip lüks görünümlü olan bir banyo dekorasyonuna da imza atabilirsiniz. Daha cesur seçim yapmak isterseniz, bordo renkte seçeceğiniz duvar seramikleri de stilinizi farklı detaylarla ortaya çıkarmanızı sağlar.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.