Filtre (0)
Toplam 297 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 13

Kilim

Geçmişten günümüze kadar uzanan kilimler hala önemini korumaktadır. Birbirinden farklı desenleri ve motifleriyle kilimler evler için her zaman vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Çeşitli tasarımlarıyla hala sıklıkla kullanılmaktadır.

Kilim Modelleri

Kilim modelleri birbirinden farklı tasarımlarla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Günümüzde çeşitli motiflerle kilimler kullanılmaktadır. Kilimler tasarımlarıyla evlere zarafet sunmaktadır. Kilimler dayanıklı yapıları ve her yere uyum sağlamaları nedeniyle günlük yaşamda geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yazlık veya kışlık kilim modelleri evin her yerinde kullanıldığı gibi balkon gibi açık alanlarda da kullanılmaktadır. Kilim modelleri sade, motifli, tarihi havayı yansıtan, geleneksel motif gibi farklı çeşitlerde satışa sunulmaktadır.

Kilim Motifleri

Klasik, renkli, geleneksel dokuma veya pamuklu kilim tasarımları ilgi çekici motifleriyle geniş bir ürün alanına sahiptir. Birçok farklı seçenek kullanıcılara sunulmaktadır. Kuş motifli, renkli, geleneksel kilim modelleri çokça tercih edilen kilim modellerindendir.

Kilim Fiyatları

Kilim fiyatları kalitesine ve işçiliğine göre değişkenlik göstermektedir. Kilim fiyatları her bütçeye uygun seçenekler ile kişilere sunulmaktadır. El emeği dokuma kilimler diğer kilim modellerine nazaran pahalı olabilmektedir. Kaliteli ürünler her zaman uzun kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Bu yüzden el işçiliğinin ön planda bulunduğu kaliteli kilim model fiyatları diğerlerine göre biraz daha pahalıdır.

Hali.net İle Sevilen Kilim Modellerine Sahip Olun

Sitemizde birbirinden güzel kilim modelleri kullanıcılara kalite güvencesiyle sunulmaktadır. Ücretsiz kargo ve uygun fiyat seçenekleri ile kilim modellerinden istediğiniz modelin siparişini verebilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo ile siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Siz de hemen kendi tarzınıza uygun kilim modellerini sipariş edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.