Halılar Ve Ebatları Hakkında

Halılar Ve Ebatları Hakkında

15 Ocak 2021

Firma tarafından üretilen tüm modeller farklı özellikleri barındırmaktadır. Yer alan özellikler boyut, renk, model ve desen gibi çeşitler ile sergilenmektedir. Halılar yaşam içerisinde pek çok alan içerisinde kullanılmaktadır. Evler, ofisler ve iş yerleri açısından kullanımı olan eşyalardır. Halılar seçilirken mevcut olan diğer eşyalar ile kombin olarak ayarlanabilir. Halı seçimlerinde etkili olan pek çok faktör yer almaktadır. Firma ebadına göre halılar üretmekte ve pek çok çeşit ile müşterilere fırsat sağlamaktadır. Modeller firma web sayfası üzerinden incelenebilir.

Halı seçimi yaparken boyut özellikleri neden önemlidir? Bu soruya cevap olarak en kullanışlı alanı oluşturmak verilebilir. Çünkü sahip olunan genişlik ve seçimi yapılan halı birbiri ile orantılı olmalıdır. Bu durum ihtiyaçları karşılarken görsel anlamda da etkili olmaktadır. Ev içerisine dahil olan tüm odalar farklı genişliklerde bulunmaktadır. Bu açıdan sunulan her ölçüde halılar önemli bir imkan tanımaktadır. Uygun fiyatlar ile alınan halılar üstün kalite ile konfor sağlamaktadır. Kaliteli ürünler müşteriler üzerinden sonsuz bir güven duygusu oluşturmaktadır. Bu daima aranılan bir özellik olmaktadır.

Halılar ve ebatları ayarlanırken bu durum tüm modeller için sergilenmektedir. Halıların kullanım geçmişi uzun yıllara dayanmaktadır. Vazgeçilmeyen bir dekoratif ev, ofis eşyası haline bürünmüştür. Ziyarete gelecek olan misafirleriniz de yaratılacak ilk izlenim her zaman değer taşımaktadır. Makine veya el emeği olarak sunulan halılar zevkler ve ihtiyaçlar doğrultusunda satın alınabilmektedir. Uzman ve deneyim sahibi ekipler tarafından profesyonel anlamda halılar üretilmektedir. Müşteriler açısından tüm alışveriş sürecinde yaşanan eksiksiz hizmetler oldukça değerli görülmektedir.

Ebat Ölçü Örnekleri

Tüm modellere uygulanan ölçü ve boyut örnekleri aşağıda yer almaktadır.

1. 120 * 180 cm

2. 140 * 200 cm

3. 160 * 230 cm

4. 180 * 250 cm

5. 80 * 150 cm

6. 80 * 200 cm

7. 80 * 300 cm

8. 80 * 400 cm

9. 80 * 500 cm

Halılar Ve Avantajı

Müşteriler açısında maddi tasarruf süreci yaşanmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı halılar hem şıklık hem de kalite sağlamaktadır. Yılların vermiş olduğu sektör markası ayrıcalık sunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.