Halı Ve Kilimler

Halı Ve Kilimler

17 Şubat 2021

Geçmişten günümüze, saraylardan evlerimize dekorasyonun temelidir halılar. Desen desen, renk renk her evin en özel yerinde yerini alırlar. İlmek ilmek göz nurudur. Çoğumuzun el ekmeğidir halılar.

Kendinize uygun en güzel model halılar almak istemez misiniz? O zaman sizleri hali.net sitemize davet ediyoruz. En özel tasarlanmış, renk ve desenleri ile son moda halılar bulabilirsiniz.

Ev dekorasyonu deyince birçok çeşit sayabiliriz. Ama hepsinden önce yerdeki halılara uyum sağlamak zorundadır. Kişisel zevkine düşkün herkes için uyum çok önemlidir. Sitemiz size bu uyum ve ahengi sunmaktadır.

https://www.hali.net/kilim

Halı ve Kilim Alırken Nasıl Almalı

Halı ya da kilim alırken dikkatli seçimler yapmak gerekir. Evin dekorundan tutunda duvarındaki rengine kadar. Uyumsuz renkler hem göz yorar hem de biraz can sıkıcı olabilir. Hali.net sizlere bu konularda bilinçli personelleri ile yardımcı olmaktadır.

Ayrıca size uyan ya da uymayan desenler olabilir. Baktıkça kafanız karışabilir. Burada sizlere her türlü deseni de sunarak kolaylık sağlamaktadır. Önce göz zevkinize hitap eden sonrada evdeki uyuma göre halı seçimi yapılmalıdır.

Halı ya da kilimlerde birde yumuşaklık çok önemlidir. Elinizi dediğiniz zaman hafif bir huzur vermeli. Yumuşak olmalı örgüleri sağlam olmalıdır. Aklınız da soru işareti bırakmamalı.

Halı Ve Kilim Türleri

Halı denilince ilk akla gelen, yeri örten bir örtü gibi gelebilir. Ancak halılar ve kilimler çeşitlilik göstermektedir. Mesela evinize salona bir halı alırken daha ağır bir model seçersiniz. Odaya bir kilim alırken daha basit renkler seçersiniz. Çocuk odasına, salona alır gibi almazsınız değil mi?

Halı seçenekleri hali.net sitemizde çeşit çeşit boy boy bulunmaktadır. Desen, boy, renk sıkıntısı çekmezsiniz. Ayrıca balkon halı, yolluk halılar, çocuk halı ve kilimleri gibi birçok seçenekte bulabilirsiniz. Mutfak ve yatak odası içinde zevkinize göre halılar beğenebilirsiniz.

Halı ve Kilimlerde Desen ve Uyum

Halılar genellikle birçok modern, klasik ve el dokuması olarak isimlendirilen biçimlendirme. Mesela modern stil halılar, sürekli kullanılan modası geçmeyen halı türleri olarak sınıflandırılır. Klasik halılar, hemen hemen her evde gördüğümüzde çiçekli desenli halılar olarak bilinir.

El örmesi halılar çok eski yıllardan bilinir. Makinelerin hayatımıza girmediği zamanlarda ilmek ilmek işlenirdi. Bu halılar vintage olarak adlandırılan türdür. Eskilerin eskitme dedikleri halı çeşididir. Sitemizde tüm halı çeşitleri sizleri beklemektedir.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.