Gri Halı Modelleri

Gri Halı Modelleri

04 Şubat 2021

Gri renk açık, koyu, antrasit gibi farklı tonları bulunup ev dekorasyonlarında çok yakışan halı renkleri arasında yer alır. İster klasik ister modern her tarz mobilya ile döşenmiş evlere çok yakışır. Gri renk ile hemen hemen bütün renkler uyum sağlamaktadır. Salon, misafir odası, yatak odası ya da çocuk odasında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Zevklerinize ve odalarınıza yakışacak bütün gri halı seçeneklerine hali.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Gri Halı Modelleri ve Kullanım Alanları

Gri halılar düz, tek renk olabilecekleri gibi birkaç renkle birlikte de kullanılabilirler. Beyaz üzerine gri halı, krem, mavi ve grinin tonlarının bir arada kullanıldığı halılar, kenarları koyu veya açık renk ile işlenmiş bordürlü gri halılar bulunmaktadır. Evlerinizde modern desenleri ile yer verebileceğiniz makine halıları arıyorsanız hali.net adresinde bolca bulabilirsiniz. Ayrıca makinede yıkanabilir halı modelleri de mevcuttur.

Gri halılar rengi itibariyle sakinliği ifade ettiğinden bütün odalarda kullanıma uygundur. Odalarınıza ferahlık ve aydınlık katar. Ev dekorunda modası geçmeyen renklerden biridir.

Gri Halılar İle Dekorasyon Fikirleri

Gri renk ile özellikle toprak tonları, siyah ve lacivert birbirlerine çok yakışır. Bu yılda vitrinlerde bolca bu renk uyumlarını gözlemledik. İlk olarak salonunuz için lacivert bir koltuk takımı seçerseniz bunu hali.net adresinden seçeceğiniz bir gri halı ile tamamladığınızda oldukça şık bir alan elde edebilirsiniz. Halı seçimi yaparken koltuk takımıza göre ister klasik düz bir halı, isterseniz modern çizgiler ile tasarlanmış halılardan tercih edebilirsiniz.

Diğer bir öneri ise biraz daha koyu sevenler için siyah bir koltuk takımı ile beraberinde seçeceğiniz açık gri, salona aydınlık getirmiş olacaktır. Koltuklarınızda detay yok ise halınızı desenli seçerek ortama hareket katabilirsiniz. Vanezia makine halısı gri üzerine mavi detayları ile salon takımınıza çok uyacaktır. Halıya hali.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha ferah olarak dizayn edilen yatak odalarınızı gri halı ile tamamladığınızda hem modern hem de şık ve asil bir oda dekoru yapmış olursunuz. Bunun için hali.net sayfasında bulunan kaliteli makine halılarına bir göz atmalısınız.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.