Filtre (0)
Toplam 560 ürün görüntüleniyor.
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
1162,08 TL'den başlayan fiyatlarla!
405 TL'den başlayan fiyatlarla!
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 24

Gri Ve Antrasit Halılar

Genellikle gri ve antrasit halılar çok pek sayıda kişi tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Gri ve Antrasit Halılar

Siyah rengin asiliği ve keskinliği, beyazında rahatlatan ferahlığı iki renklerin karışımından sonra elde edilen gri ve antrasit renktir. Evlerin dekorasyonlarında en fazla beğenilen ve dikkat çeken daha çok kullanılan renklerden birisidir. Böylece gri renk tercihi psikolojide sakin ve rahat bir yaşam ve toplum arasında güven duygularına karşılık vermektedir. Tek gri rengi kullanıldığında çok ciddi ve soğuk bir hava yaratabilir. Uygun bir aksesuar ve renklerle kombin yapıldığında harika bir mekanlar yaratılabilir. Nötr bir renktir gri, sakinlik verir dinginlik verir. Ev dekorasyonlarında gri rengin kullanım tarzı ve yoğunluğu çok önemlidir. Aşırı kullanıldığında bu durumunda meydana çıkan soğuk mekanlar çıkabilir.

Gri ve Antrasit Halı Modelleri

Günümüzde gri ve antrasit halılar konusunda çok fazla çeşit vardır. Hem el dokuma olarak hem de makine halıları olarak gri halı modelleri rahatlık şekilde bulunabilir. Gri ve antrasit hemen hemen bütün canlı renkler ile birlikte kontrastlık oluşturduğu için uyumların da bir rengi diyebiliriz. Mekanlarda sadece gri ile sarı renk iyi bir uyum içinde kullanılır ise çok daha güzel görünüm sağlanır. Özellikle de dekorasyonunuzda çok fazla sayıda canlı renk kullandıysanız bu ortamı gri halı ya da antrasit halı ile beraber yumuşatabilirsiniz. Kullanılacak olan gri halının tonuna da odanın büyüklüğüne göre bir karar verilmelidir. Oda büyüklüğü de arttıkça daha koyu olan gri halılar tercih edilebilir. Ayrıca gri halıların dekorasyonlarda tona ton kullanımı ile de şık mekanlar yaratılabilir.

Gri ve Antrasit Halı Fiyatları

Gri ve antrasit renkli düz halılar modadan ve de güncel trendlerden bağımsız olur. Genel olarak bu halıların fiyatları da çok değişkendir. İlerleyen zamanlarda mekanların koltuk, perde gibi başka dekorasyon öğesiyle değiştirilse bile gri halılarınız yeni dekorasyonunuza her daim uyum sağlayabilir. Halının dokuma şekilleri, iplik malzemeleri, dokuma sıklığı ve de ebadı gri halıların fiyatlarını belirleyen ana unsurlar olur. Sizde bütçenize uygun olan gri ya da antrasit halı modellerini desenlerimiz arasından da seçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.