Filtre (0)
Toplam 172 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Etnik Halılar

Ev dekorasyonu şüphesiz herkes için çok önemlidir. Ev dekorasyon ürünlerinin tamamlayıcısı olan halı modelleri de farklı çeşitler ile sunulmaktadır. Modern, spor, klasik modellerinin yanı sıra son yıllarda dikkat çeken modeller ise etnik halılar olmaktadır. Etnik halı modelleri kullanıldığı alanlarda farklı bir hava vermesinin yanı sıra evlere etnik bir his bırakmaktadır.

Etnik Halı Modelleri

Geometrik desenleri ile bilinen halılar ve kilimler son zamanların en büyük modası halini almıştır. Halılar iç tasarımda en popüler dekor parçalardan birisidir. Her türlü halı çeşit ve şekilde halı modelleri bulabilmek mümkündür.

Birçok kişi ev dekorasyonu için doğu halılarını kullanmayı tercih etmektedir. Bu tür halılar etnik halı modelleri ile satılmaktadır. Evlere etnik bir his veren bu halı modelleri evlere egzotik bir hava katmaktadır. Etnik halı modellerinin yanında dekorasyon ürünlerini de bu tarz ürünler ile tamamlayabilirsiniz.

Etnik Halı Modelleri ve Dekorasyon Uyumu

Asya tarzı etnik dekora sahip evleri için etnik kilim ve halı modelleri çok uygun bir seçenek olmaktadır. Bunlar dışında bohem tarzı oluşturulacak odalarda da etnik kilim ve halı modellerini kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede alanlar mutlu ve renkli bir atmosfer alanına sahip olurlar.

Etnik halı modelleri uygun dekorasyon ürünleri ile kombin edildiği zaman muhteşem bir görüntü yakalayabilirsiniz. Geometrik desenli renkli kilim ve halılar uygulandıkları alanlara özgürlük katacak ve etnik dekora sahip mekanlara muhteşem görüntüler sergileyecektir.

Etnik Kırmızı Zemin Lacivert Renk Yıkanabilir Halı

Etnik halı modelleri arasında bulunan bu model kaydırmaz tabanlı ve makinede yıkanabilir özelliği ile oldukça kolay kullanıma sahiptir. Kolay kullanımının yanı sıra kullanılan alanlarda görsel bir şölen oluşturmaktadır.

Etnik kırmızı halı modeli kırmızı zemin üzerine lacivert desenleri bulunan oldukça hareketli bir halı modelidir. Ebat olarak çok çeşitleri bulunan etnik halı modeli hava ve toz çıkarmayan özelliği ile de sağlık açısından kullanıma elverişlidir. 5 mm kalınlığı olan etnik kırmızı halı modeli ister salonunuzda, ister yatak odanızda kullanabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan etnik halı modellerini sizlerde siteden inceleyebilir ve uygun desen ve ebada göre seçim yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.