Ebadına Göre Halılar

Ebadına Göre Halılar

18 Ocak 2021

Şark halı 1950 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve güveni bir arada tutarak halı üretimi ve satışı yapmaktadır. 2021 yılında halı.net ismi ile en büyük halı sitesi olarak satış yapmaya devam etmektedir.

En Büyük Halı Sitesi

100.000'den fazla halı çeşidi ile birbirinden renkli, desenli halılar ile müşterilerini buluşturan halı.net sitesi sadece ülke içinde değil dünya çapında tanınmış bir firma olarak satış yapmayı hedefleyerek hergün bir adım daha atarak hedefine ulaşmaktadır. Halı.net sitesi ebadına göre halılar her eve ve zevke uygun halı seçenekleri sunmaktadır.

Kaliteli Halının Tek Adresi

Her eve ve odaya uygun halı seçenekleri ile halı.net firması sektöründe farkındalık yaratmaktadır. Kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı adı altında hizmetler sunarak evleri güzelleştirmeyi sağlamaktadır. Her renkte, desende ve ölçüde halı seçeneği sunmaktadır. Ayrıca özel ölçülerde halı siparişi alınarak üretilmektedir.

Evleri Güzelleştiren Halı.net Sitesi

Halı dokuma alanında uzman kadrosu ile kaliteli halı üretimi yapan halı.net sitesi üzerinden alınan tüm halılar ücretsiz olarak eve teslim edilmektedir. Hızlı teslimat ile müşterilere ulaşılan halılar her türlü olumsuz durumlarda sorunsuz iade imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğu hizmetleri ile her türlü mağduriyeti gidermekte başarı sağlamıştır.

Halı Çeşitleri

Yıkanabilir Halı

Makine Halısı

Shaggy/Peluş Halı

Banyo Halısı

Kilim

Doğal Dana Derisi

Vintage Halı

Çocuk Odası Halısı çeşitleri mevcuttur.

Modern Halılar

Etnik Halılar

Vintage Halılar

Avangarde Halı

Düz Halı

Tasarım Halılar

Kuzu Postu çeşitleri ile her stile uygun halı seçenekleri mevcuttur.

Güvenilir Site, Hızlı Teslimat

Halı.net sitesinde bulunan tüm halılar üretici firma tarafından garanti altında satılmaktadır. Halıların üretiminde kullanılan tüm malzemeler son kalite olup uzun yıllar kullanılır olarak kullanıcısına tasarruf sağlamaktadır. Outlet bölümünde satışa sunulan halılar ile uygun fiyatta halı satışı yapılmaktadır. Halı.net sitesinin arkasında olan Şark Halı bugün Fındıkzade ilçesinde bulunan 18 katlı mağazası, Skyland’deki şubesi, Kütahya’da dokuma tezgahları ve 300 kişilik dokuma ekibi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya çapında halı satışı yapmayı hedefleyen halı.net sitesi kaliteli halı satışı yaparak başarısını kanıtlamış olup he geçen gün müşteri memnuniyeti sayısını arttırmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.