Filtre (0)
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Doğal Dana Derisi Halılar

Ev dekorasyonun en önemli elemanlarından birisi de halılardır. Farklı renklerde ve farklı modellerde pek çok halı çeşitleri bulunmaktadır. Son yıllarda pek çok kişi tarafından seçilen halı modellerinden birisi de doğal dana derisi halı modelidir. Özellikle renk tonları ve doğal dağılımı sayesinde dana derisi halıları kullanıldıkları alanlara şıklık katmaktadır.

Dana Derisi Halı Modelleri

Genel olarak bakıldığında beyaz, siyah ve kahverengi tonlarında olan dana derisi halıları doğal renkleri ile tüm eşya, mobilya ve dekor ile başarılı bir uyum yakalamaktadır. Dana derisi halıları kendine özgü görüntüsü ile yaşam alanlarının havasını değiştirmektedir. Özellikle 0 dana derisinden elde edilmesi nedeniyle de evlere doğal bir hava katmaktadır.

Dana derisi halıları özel el işçiliği ile üretilmektedir. Halıların üst kısmında post deri bulunuyor iken alt kısmında nubuk deri kullanılmaktadır. Bu halılar özel dikiş teknikleri ile birleştirilerek tek parça haline getirilmektedir. Kendine has özellikleri ile çok beğenilerek kullanılan dana postları parçalarının birleştirilmesi ile oluşturulmaktadır. Gerçek dana derisi kullanılarak yapılır ve her hayvanın farklı desenleri olduğu için farklı desenlerde üretilmektedir.

Dana Derisi Halısı Nasıl Temizlenir?

Dana derisi halılarının temizliği oldukça kolaydır. Düzenli temizliğinin yapılması ile uzun ömürlü kullanılır. Bu sayede yıllar sonra bile parlak bir görünüm vermektedir. Dana derisi halıları makinelerde yıkanmamalıdır. Elde yıkanmaları gereken bu halıların temizliği kısa süre sürmektedir. Nemli bir bez ile yavaş bir şekilde ovalayarak temizlenebilir.

Dana Derisi İle Dekorasyon Uyumu Nasıl Tamamlanır?

Dana derisi halıları genellikle siyah ve kahverengi tonlarında bulunmaktadır. Evlerin giriş kısımlarında kullanılan bu halılar farklı ebatları ile başka mekanlarda da tercih edilebilir. Ev içerisine doğallık katan dana derisi halıları ahşap tasarımlı dekoratif ürünler ile tasarlanabilir. Ahşap ürünler dışında uyumlu bir atmosfer yakalanması için bitkiler ile birlikte de tercih edilebilir.

Dana Derisi Halı Fiyatları Nelerdir?

Dana derisi fiyatları kullanıldıkları alanlarda şık bir tasarım yakalaması nedeniyle fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Dana derisi fiyatları halıların boyutları ve desenlerine göre değişkenlik göstermektedir. Halı modellerinden olan dana derisi modelinin fiyatları farklı iken, zebra desenli dana derisi halı fiyatları farklıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.