Filtre (0)
Toplam 217 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Çocuk Halıları

Halılar kullanıldıkları alanlarda dekoratif açıdan bir bütünlük sağlarlar. Ev tekstilinin olmazsa olmaz ürünlerinden olan halılar farklı model ve boyutlarda tasarlanmış bulunmaktadır. Halıların en çok tercih edildiği alanlardan birisi de çocuk odalarıdır. Çocukların hoşuna gidecek birbirinden farklı konseptlerde pek çok çocuk halısı modelleri bulunmaktadır.

Çocuk Halıları Modelleri ve Seçenekleri

Çocukların odalarında bütünlük sağlayacak dekoratif ürünlerden birisi de çocuk odası halılarıdır. Özellikle çocukların hoşlarına gidecek pek çok halı modeli bulunmaktadır. Çocukların cinsiyetlerine göre ayrılan halı modelleri pembe, gri, lila ve turuncu gibi birbirinden farklı renklerde bulunmaktadır. Çocukların beğenebilecekleri halı modelleri dışında leke tutmayan ve kolay temizlenebilir özellikleri de ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

Çocuk Odası Halısı Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Çocuklar oyun oynamak, yemek yemek veya resim çizmek gibi aktiviteleri odalarında gerçekleştirirler. Bu etkinlikler sırasında odada bulunan halılara pek çok yiyecek veya içecek dökülebilir. Çocuk odası için halı seçerken bu durum göz önünde bulundurulmalıdır. Leke tutmayan ve kolay temizlenen materyallerden üretilen halılar seçmek oldukça pratik bir kullanım sunacaktır.

Ayrıca bu halıların ömrü daha uzun olacaktır. Çocukların konforlu bir vakit geçirmeleri için halıların yumuşak bir dokuya sahip olması gerekir. Bu sebeple halıların dokusu da çok önemlidir. Ayrıca çocuk odası halılarının kaydırmaz özelliği olması da dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. Bu kaymaz halılar sayesinde çocukların dengesinin kaybetmesi de önlenmiş olacaktır.

Çocuklar İçin Uygun Halı Seçenekleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip çocuk odası halıları sade modellerinin yanı sıra eğlenceli tasarımları da bulunmaktadır. Özellikle seksekli halı seçenekleri oyun alanlarında kullanmak için en ideal modeldir. Çocukların kendi başına veya arkadaşları ile seksekli halı üzerinde oldukça keyifli vakit geçirebilirler.

Bunun dışında renkli rakamlı çocuk odası halısı ise hem erkek çocukların hem de kız çocukların kullanabileceği halı modelidir. Üzerinde 1'den 10'a kadar renkli sayılar bulunmaktadır. Bu sayede çocuklar hızlı bir şekilde sayıları öğrenebilir, eğlenceli vakitler geçirebilirler. Ayrıca renkli rakamlı çocuk odası halısı yıkanabilir özelliği ve kaydırmaz tabanlı olması nedeniyle kolay kullanıma sahiptir. Bu sayede halının kayma ihtimalinin olmayacağı için çocuklar rahatlıkla eğlenceli vakit geçirebilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.