Taç Şalyaka Bornoz

655,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç Lorena Aile Seti

2.775,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç 15/18 Yaş Genç Bornoz Yeşil

599,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç Harvey L Beden Bornoz Seti

935,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç 12/15 Yaş Genç Bornoz Pembe

599,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç Polly Seramik Banyo Seti Mavi

449,00 TL
Ücretsiz Kargo

TAC PURE BORNOZ L INDIGO

695,00 TL
Ücretsiz Kargo

TAC PURE BORNOZ XL ANTRASIT

695,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç 15/18 Yaş Genç Bornoz Mavi

599,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç 15/18 Yaş Genç Bornoz Pembe

599,00 TL
Ücretsiz Kargo
1 2 3

Bornoz 

Bornoz nedir? Bornoz nerelerde ve nasıl kullanılır? Son zamanlarda popüler hale gelen bornoz oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Ancak bornoz hakkında bilinmesi gereken şeyler vardır. Bornoz günlük hayatta yeri olan bir üründür. Bu yüzden kişilerin ilgisini çekmektedir.

Bornoz Nedir?

Bornoz, günlük hayatta kullanılan banyo veya duş sonrası giysisi olarak bilinir. Aynı zamanda havlu görevi de görmektedir. Duş sonrası üşümemek ve ıslak kalmamak için tercih edilmektedir. Bornoz özellikle kolay giyimi ve elbiseye benzemesinden dolayı kullanılmaktadır. Birçok bornozun cepleri de bulunmaktadır. Ayrıca kemere benzer bağlama ipliği kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu sayede kullanıcıların üzerinde düşmeden durmaktadır. Ayrıca bornoz evin içinde rahat edebilmeyi de olanaklı kılmaktadır.

Bornozun Özellikleri Nelerdir?

Bornoz vücutla direk temas ettiği için oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen malzemelerden imal edilmelidir. Kullanıcılar da bunu dikkatle takip etmektedir. Bornozların farklı çeşitleri ve şekilleri vardır. Peki, bunlar nedir? Bornoz için neler dikkate alınır?

Bornoz herkesin zevkine göre çeşitlilik gösterebilir. Özellikle beyaz ve açık renklerde tercih edilir. Bornozlar eşler için takım olarak da üretilebilir. Kapüşon seçenekli bornozlar da bulunmaktadır. Özellikle havlu görevi gördüğü için kalın ve pamuklu kumaştan üretilmektedir. Bunun için iyi su emen bornoz tercih edilebilir. Banyo sonrası keyfin devam etmesi çoğu zaman bornoz eşliğinde vakit geçirmeye bağlıdır. Vücut kurulamasında oldukça rahat edilmesi sağlanabilir. Bunun için bornoz seçimine dikkat edilmelidir.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.