Filtre (0)
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Bordürlü Halılar

Halılar ev dekorasyonunun en önemli parçalarından birisidir. Özellikle doğru seçilen halı sadece mobilyaları şık bir şekilde tamamlamayıp aynı zamanda içinde bulunduğu odanın karakterine de önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Halı modelleri oldukça çeşitlidir. Bunlardan birisi de bordürlü halılar olmaktadır.

Bordürlü Halı Modelleri

Günümüzde pek çok kişi ev eşyaları ve ev dekorasyonu ile ilgilenmektedir. Halı, koltuk, perde ve ev aksesuarları gibi konularda evlerini yenilemek isteyen kişiler bu konuda oldukça fazla araştırma yapmaktadır. Huzurlu evlerin ilk şartı göze batmayan eşyalar olmaktadır. Özellikle sadelikten hoşlanan kişilerin seçtiği eşyaların arasında bordürlü halı modelleri de yer almaktadır.

Bordürlü Halıların Özellikleri

Halılarda bordür desen, halının kenarlarından geçen hoş bir süslemeden ibarettir. Modern ve spor tarzı seven kişilerin ilk tercihi bordürlü halı modelleri olmaktadır. Halının kenarlarındaki bu şerit halılara farklı bir şıklık kazandırmaktadır. Bazı halılarda bordürler hoş bir kenar süsü olarak karşımıza çıkarken bazı halılarda ise kalın çizgiler halinde bulunmaktadır. Bazı bordürler ise kaldırım taşlarını veya mermer desenlerini anımsatmaktadır.

Bordürlü halı modelleri evlerin pek çok yerinde kullanılabilir. Sade şıklığı seven kişilerin tercih edebileceği bu halı modeli genellikle spor mobilyalarda kullanılan halılardır.

Bordürlü Mermer Desen Yıkanabilir Halı

Günümüzde en sık tercih edilen halı modellerinden birisi de yıkanabilen halılardır. Özellikle evlerde çamaşır makinelerinde yıkanabilen bu halılar halı yıkama maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Makinede yıkanabilen halı modelleri arasında bordürlü mermer desenli siyah halı da yer almaktadır.

Mermer desenli bordürlü halı pek çok farklı boyutlarda yer almaktadır. Kenarlarından geçen ince bordürleri halıya ayrı bir şıklık kazandırmaktadır. Kalınlığı 5 mm olan mermer desenli halının kaydırmaz özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca bu halılar hava ve toz çıkarmama özelliğine de sahiptir. Bu nedenle alerjik rahatsızlığı olanlar güvenle kullanabilirler. Kolay kullanımı sayesinde sizlerde mermer desenli bordürlü halı modelini tercih edebilirsiniz.

Hali.net sitesinde birbirinden farklı modellerin yanında en çok tercih edilen modellerden birisi de mermer desenli halılardır. Mermer desenli halılar görünüm itibari ile sade bir şıklık kazandırmaktadır. Mermer desenli halılar farklı renklerde üretilmekte olup ev dekorasyonuna uygun istediğiniz renk ve ebadı seçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.