Taç Çift Kişilik Fabian Battaniye

915,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç Çift Kişilik Blanda Battaniye

915,00 TL
Ücretsiz Kargo

Taç Çift Kişilik Flowers Battaniye

915,00 TL
Ücretsiz Kargo

Beşiktaş Star Baby Bebek battaniye

315,00 TL
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4

Battaniye 

Güzel ve sağlık bir uyku için gerekli olan konforlu yatak ve kış ayların olmazsa olmazı haline gelen kalın battaniyeler, kişilerin daha sağlıklı ve güne zinde başlamaları için olması gerekenler olarak tanımlamak mümkündür. Battaniyenin pamuk ve yün olması daha sıcak bir ortamın sağlayacağı, güzel uyku alabilme imkanı sunmaktadır.

Battaniye: Kış aylarında aşırı talebi oluşturan ve yaz aylarında kamp tatilcilerinin sık tercih ettiği bir ev eşyasıdır. Battaniye satın alma kararı alan kişilerin, kesinlikle ucuz ürünlerden kaçması ve ihtiyaca yönelik ürünlerden tercihlerinin kullanmaları gerekmektedir. Battaniyeler kendi için farklı çeşitlerden oluşmaktadır.

Battaniye Çeşitleri Nelerdir?

-Polar battaniye

-Elektrikli battaniye

-Yün battaniye

-Pamuklu battaniye

-Vizon battaniye

-Giyilebilir battaniye

Battaniyelerde Taleplerin Oluşması

Battaniyeler, kalitesine ve talep miktarına göre fiyatlarında farklılık göstermektedir. Polar ve yün battaniye sıcak tutması, kişilerin taleplerini oluşturmasında yardımcı olmaktadır. Evlerin zorunlu eşyaları arasında yer alan battaniyeler, uzun süreli kullanılan malzemelerden olması kaliteli ürünlerin alınması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Dokuma battaniye ve akrilik battaniyelerin fiyat kategorileri yüksek olması, sağlıklı ve zengin görünüme sahip olması kaynaklıdır. Tercihe uygun ve sağlıklı battaniye seçimi önemlidir.

Yatak odaların gösteren bir takım eşyalardan bahsetmek mümkündür. Bunların içinde yatak, dolap ve battaniyeler odalara renk ve sıcaklık katmaktadır. Piyasada çok sayıda battaniye modelleri yer alması, kişileri kararsız bırakmaktadır. Battaniye seçimi yaparken, sıcak tutan ürünlerin ve tüylenme yapmayan battaniye modellerinin seçilmesi uygun olacaktır.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.