Filtre (0)
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2

Banyo Halıları

Günümüzde banyo temizliğine çok önem gösterilir evinizde hijyen açısından en dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan birisidir. Sadece temizlik için deterjanlar yeterli olmaz başlıca seçtiğiniz banyo halısı olmak üzere banyo paspası ve klozet takımı da hijyen bir ortamını destekler. Bir başka taraftan da banyo paspas modelleri ve banyonun dekorasyonunu da tamamlar.

Banyo Halısında Dikkat Edilecek Unsurlar

Banyo halısını alırken öncelikle hem temizlik açısından hem de banyonun havasını şıklaştıran banyo halılarını seçerken dikkat edilmesi gereken birçok unsurlar bulunur. Bunlardan ilk yapılması gereken banyo takımını oluşturan parçaların yıkanabilir olmasıdır. Maksimum olan hijyen için bütün ailenin fertleri ve hatta eve gelen misafirlerinde kullandıklarından sonra banyodaki bulunan banyo paspaslarının yıkanabilmesi gerekir. Bu banyo paspas takımlarını seçerken özellikle yıkanabilirlik ne kadar önemliyse diğer bir unsur ise kaymazlık olması da çok önemlidir. Bu paspaslarda kaymazlık, ıslanma riski yüksek olan banyo zemininde halının kaymasını engellemiş oluyor. Kaymaz banyo takımı paspas modelleri sayesinde adımlarınızı daha güvenle atabilir, istenmeyen kazaları mümkün oldukça azaltırsınız.

Banyo Halısı Temizliği

Genelde banyo halısı temizliği için büyük önem taşır. Sadece yıkanabilir olan halıları rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Yalnız halıyı makinaya atmadan önce elektrikli süpürge ile güzelce süpürmeniz gerekir. Böylece halının üstünde toplanan saç ve kalıntılardan büyük oranda kurtulabilirsiniz. Eğer ki halının üstünde lekeler olursa süpürdükten hemen sonra lekelerin üzerine leke çıkarıcı sprey uygulayabilirsiniz. Bundan sonra birkaç dakika bekleyerek paspaslarınızı çamaşır makinesine atabilirsiniz. Sadece çamaşır makinesinde sıcak su değil soğuk su tercih etmelisiniz. Ancak sıcak su, paspaslarınızın kaymazlık sağlayan plastik alt kaplamasına zarar verebilir.

Banyo Halısı Fiyatları

Banyo halıları çok farklı renk ve değişik desenlerde firmamızda üretilir. Banyonuzun iç dekorasyonuna ve de kişisel zevk ve tercihlerinizde uygun tasarımlı halı modellerini seçerek sizin tarzınızı yansıtırsınız. Birde dikdörtgen formda, çiçek desenli tasarımlar sıklıkla tercih edilir. Günümüzde geometrik desenli tasarımlar alternatiflerinizi sunulur. Farklı ölçüde üretilen halılar her banyoya için rahatlıkla uyum gösterir. Eğer geniş bir banyoya varsa yuvarlak banyo halısı modelleri seçerek daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu banyo dekorasyonu için sade mobilyalar ve soft renkler seçtiyseniz, zemin için ise dijital baskı tekniği ile üretilen değişik desenli banyo halısı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.