Filtre (0)
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Avangarde Halılar

Hemen hemen her evde halı bulunmaktadır. Günümüzde modaya uygun olarak pek çok çeşitli halılar bulunmaktadır. Özelikle evlerin en önemli ögelerinden olan halılar tüm dünyada zemin süsü olarak kullanılmaktadır. Dekor ve zemin kaplaması olarak kullanılan halılar pek çok kişi tarafından tercih edilen bir üründür. Her kişinin zevk ve beğenisine göre çeşitlilik gösteren halı modellerinden birisi de avangarde halılar olmaktadır.

Avangarde Halı Modelleri

Halılar ev dekorasyonunun tamamlayıcı ürünlerinden birisidir. Evlerinize tercih ettiğiniz halı modellerine göre gösteriş veya sadelik katabilirsiniz. Son yıllarda en sık tercih edilen avangarde halı modelleri pek çok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Bu halı modeli ile evlerinize saray şıklığı katabilirsiniz.

Avangarde halı modelleri arasında pek çok çeşit model yer almaktadır. Dikkat çekici ve gösterişli bir dekorasyon elde etmek istiyorsanız farklı ve çeşitli renklerde avangarde halı modellerini tercih edebilirsiniz.

Avangarde Halı Çeşitliliği

Avangarde halı modelleri arasında en çok tercih edilen model beyaz ve krem renkli olan modellerdir. Açık tonlar ile işlenen şık tasarımlar ile evlerde bulunan mobilyalar gibi pek çok eşya ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Avangarde halı modelleri üzerinde bulunan desenler ise oldukça ahenkli bir görünüm kazandırmakta ve kullanıldıkları alanlarda muhteşem bir şıklık oluşturmaktadır.

Avangarde halı çeşitliliği oldukça fazladır. İnsanlar tarafından özellikle ipek halılar yumuşak olmaları ve daha parlak olmaları sebebiyle daha sık tercih edilmektedir. Avangarde halı modelleri geleneksel modellerdeki halılardan renk, desen ve parlaklık açısından farklılık göstermektedir. Avangarde halılar daha çok açık renklerde ve modern hava katan bir halı modelidir. Fakat günümüzde artık geleneksel desenleri avangarde halı modellerinde görmek de mümkündür. Pek çok farklı renklerde tasarlanan avangarde halıları zevk ve dekorasyon uyumuna göre sizlerde tercih edebilirsiniz.

Avangarde Krem ve Kahverengi Yıkanabilir Halı Modeli

Avangarde halı modellerinden olan krem ve kahverengi yıkanabilir halı krem zeminin üzerine kahverengi desenler ile oluşturulmuştur. Kaydırmaz özelliği bulunan bu halı modeli avangarde salonlara büyük uyum sağlamaktadır. Ayrıca makinede yıkanabilir olması sebebiyle kolay bir kullanım sağlamaktadır. Pek çok farklı boyutları bulunan avangarde krem kahverengi halı modelini istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.