Toplam 338 ürün görüntüleniyor.
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
1162,08 TL'den başlayan fiyatlarla!
492,48 TL'den başlayan fiyatlarla!
626,4 TL'den başlayan fiyatlarla!
626,4 TL'den başlayan fiyatlarla!
405 TL'den başlayan fiyatlarla!
498,96 TL'den başlayan fiyatlarla!
816 TL'den başlayan fiyatlarla!
445 TL'den başlayan fiyatlarla!
99 TL'den başlayan fiyatlarla!
5452 TL'den başlayan fiyatlarla!
5452 TL'den başlayan fiyatlarla!
3807 TL'den başlayan fiyatlarla!
3807 TL'den başlayan fiyatlarla!
2660 TL'den başlayan fiyatlarla!
408 TL'den başlayan fiyatlarla!
2.305,80 TL'den başlayan fiyatlarla!
5767,2 TL'den başlayan fiyatlarla!
529,2 TL'den başlayan fiyatlarla!
945 TL'den başlayan fiyatlarla!
583,2 TL'den başlayan fiyatlarla!
583,2 TL'den başlayan fiyatlarla!
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Apex Marka Halı

Apex marka halılar bütün yaşam alanlarına yakışan, kalite ve konfor ürünleridir. Bulunduğunuz yerden halı seçimlerinizi yaparak hemen sipariş verebilirsiniz. Apex marka halılara sahip olabilmek için hali.net sitesini ziyaret etmeniz yetecektir. Apex marka halılar dokuma özellikleri ve tasarımlarıyla tercih nedenidir. Kolay temizlenir, tüy bırakmaz özelliklere sahiptir.

Apex Marka Halı Özellikleri

Apex marka halılar evinizin her köşesinde güvenle kullanılacaktır. İster salon ister mutfak halısı ihtiyacınız olsun hemen sipariş verebilirsiniz. Şık modern ve dekoratif halınızı seçerek arzu ettiğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı, uzun ömürlü ve özel tasarım ürünü halı sahibi olabilirsiniz. Apex marka halı kullanıcısına renk seçeneği, dokuma özelliği ve her alana uygun ölçüleriyle özgürlük sunmaktadır. Plaza modelinden mutfak halısına, koridordan yatak odasına uygun halılar sizin seçiminizi beklemektedir. Vakit kaybetmeden hali.net adresinden iletişim kurarak halınızı seçebilirsiniz. Halınız adresinize firma güvencesiyle ve ücretsiz kargo seçeneğiyle gönderilecektir.

Apex Marka Halı Fiyatları

Apex marka halılar arasından tam zevkinize göre seçim yaparak uzun yıllar konforuna kavuşabilirsiniz. Salon halısı seçerken birlikte kullanılacağı eşyaların rengi, üretim özellikleri ve kullanım alanı göz önünde bulunmalıdır. Uygun yere uygun boyutlu halı çok yakışacaktır. Aksi halde beklenen zarafeti yakalamak güçleşecektir. Oturma odası, çocuk odası halılarınızı da apex marka satın alabilirsiniz. Hali.net en yakın halıcınız olarak seçimlerinizi beklemektedir. Kolay kullanılır, anti alerjen doğa dostu apex marka halılar kapınıza kadar gönderilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.