3.420,00 TL
Apex Havana 8551 Ekru
3.420,00 TL
Ücretsiz Kargo

1.145,01 TL
Ücretsiz Kargo

4.002,00 TL
Apex Gala 2201 Gri
4.002,00 TL
Ücretsiz Kargo

4.002,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8311 Bej
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8341 Bej
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

4.640,00 TL
Apex Solid 8333 Bej
4.640,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8351 Bej
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8332 Gri
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8331 Krem
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

4.640,00 TL
Apex Solid 8352 Gri
4.640,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8353 Krem
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

2.945,00 TL
Apex Solid 8342 Gri
2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Heriz 8218 Gri Apex Heriz 8218 Gri Apex Heriz 8218 Gri

7.710,00 TL
Apex Heriz 8218 Gri
7.710,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Vivaldi 9761 Beyaz Apex Vivaldi 9761 Beyaz Apex Vivaldi 9761 Beyaz

4.640,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Vivaldi 9721 Mavi Apex Vivaldi 9721 Mavi Apex Vivaldi 9721 Mavi

4.640,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Vivaldi 9741 Gri Mavi Apex Vivaldi 9741 Gri Mavi Apex Vivaldi 9741 Gri Mavi

2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Vivaldi 9701 Mavi Apex Vivaldi 9701 Mavi Apex Vivaldi 9701 Mavi

2.945,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Apex Puf 99922 Apex Apex Puf 99922

990,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Apex Puf 99961

990,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Demonte Puf 9247 Vizon Puf 40x60x42

1.390,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Apex Puf 99963

249,90 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Apex Puf 99921 Apex Apex Puf 99921 Apex Apex Puf 99921

990,00 TL
Ücretsiz Kargo

Apex Apex Puf 99923 Apex Apex Puf 99923 Apex Apex Puf 99923

990,00 TL
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
Apex Halı


Modern ve şık tasarımları ile apex halı en çok tercih edilen halı markalarındandır. Gerek sağlamlığı gerekse yıkanabilirliği ile apex halı uzun ömürlü bir halıdır. Makine dokuması ile birçok apex halı üretimi yapılır. Tüm apex halı modelleri mutfak, banyo, koridor, oturma odası, salon, yatak odası, çalışma odası gibi alanlarda kullanılabilir. Yerdeki soğuk ile bağlantıyı kesen apex halılar özellikle kışın idealdir.

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 1: Kir Tutmama 

Halı kir tutması, toz yapması gibi sebeplerle kimi zaman hassas bünyeye sahip insanlar da alerjiye neden olabilir. Bu nedenden dolayı bebekli evlerde, hassas bünyesi olan kişilerin olduğu evlerde pamuk halı tercih edilmelidir. Pamuk halı tüylü olamaması, ince olması ve toz tutmaması kaynaklı olarak temiz bir halıdır. Tüy boyu uzun olan kalın halılar soğuğu iyi kesmelerine rağmen çok fazla toz yapar. Bu ise kimi solunum güçlüklerine, alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Pamuk halıları da olan apex halı bu konuda bir numaradır. 

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 2: Kolay Temizlenebilir Mutfak Halısı

Mutfak, yemek yapılan yer olması dolayısıyla halıya çok fazla yemek dökülür. Haliyle mutfak halısı en çok ve en kolay kirlenen halı olma özelliğine sahiptir. Bunun için mutfak halısının kolay temizlenebilir ve leke tutmayan bir halı olması çok önemlidir. Bambu ipek halı veya ipek halı bunun için en iyi tercihtir. Yine yolluk tarzı halıların kullanılması da hem maliyet açısından hem de temizlenme açısından daha iyidir. 

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 3: Leke Tutmama Ve Kolay Temizlenme

Genelde temizlenmesi kolay ve leke tutmayan halıları almak önemlidir. Çünkü halı evde en sık kullanılan eşyadır. Özellikle çocuklu bir ede bu durum şarttır. Çünkü çocuklu bir evde halıya bir şey dökülmesi şarttır. Bu halılar hem gereksiz yere halı yıkama ücretinin ödenmesini engeller hem de alana zahmet çıkarmaz. Özellikle hem anne hem de babanın çalıştığı bir evde yıkanabilir ve leke tutmayan bir halı büyük rahatlıktır. Elbette leke tutmayan ve kolay yıkanabilir halılar uygun fiyatlarla apex halı ürünlerinde. 

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 4: İpek Halı 

Pamuk halılar özellikle yazın ayak terletir. Özellikle sık dokunmuş halılar sıcağı öylesine emer ki ayak dahi değemez. Hal böyle olunca yaz ve kış tercih edilen halı da değişir. Kış için sık dokunmuş, türlü pamuk halılar tercih edilir. Yazın ise mümkün olduğunca daha ince halılar ve hatta kilimler ön plana çıkar. Hal böyle olunca tercih edilebilecek halılardan en iyisi ipek halıdır. İpek halılar pahalı olduğu için nispeten daha uygun ücrete bambu ipek halılar tercih edilir genelde. İpek halılarda en şıklar apex halı modelleri arasında.

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 5: Yumuşaklık

Yorgun bir günün ardından, uzun bir yürüyüşün ardından kimse kaya gibi sert bir halıda yürümek istemez. Birçok kişinin istediği onu bulutlar üzerinde gibi hissettirecek yumuşak halılardır. Ayrıca yumuşak halılar ayak sağlığı açısından da çok önemlidir. Uzun süre sert zeminde veya halıda yürümek topuk ve başparmak civarında ağrılara neden olur. Haliyle halı mutlaka yumuşak olmalı, Yumuşak dokulu apex halı modelleri websitemizde.

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 6: Sıcak Tutma

Yıllardan beri eve halı alınmasının e temel amacı soğuk zemin ile teması kesmektir. Halının en temel amacı zeminle teması kesmek olunca soğuğu geçirmemesi de en önemli unsuru oluyor. Özellikle kışın kalın halılar idealdir. Ancak kalın halıya alerji oluşuyorsa veya kalın halıyı temizlemeye vakit yoksa bambu ipek halı da çok iyi bir tercihtir. İnce olmasına rağmen bambu ipek halı soğukla teması kesecektir. Ayrıca yumuşak dokusu ile yaz kış alıcılara rahatlığı sağlayacaktır. En kaliteli ve en modern bambu ipek apex halı modelleri www.hali.net/yikanabilir-hali adresinde.

Halıda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler 7: Odaya Uyumu

Halı odayla adeta bütünleşik bir parçadır. Zeminin tamamı alıcının seçtiği halının deseni, rengi ile kaplanmaktadır. Halı adeta koltuk takımı, yatak gibi odanın ruhunu belirleyen bir parçadır. Haliyle odaya en uygun olan halının alınması en önemli hususlar arasında kendini gösterir. Şayet halı alınacak yer bir mutfaksa beyaza yakın tonların seçilmesi, nispeten daha paspas gibi bir halı olması avantajlı olur. Şayet halı alınacak yer bir yatak odası ise durum odanın büyüklüğüne ve bulunduğu konuma göre değişir.

Büyük ancak soğuk bir ilde olan oda için büyük bir halı almak ısıyı korumak açısından karlı olacaktır. Oysaki büyük veya küçük ancak ılıman bir şehirde olan odaya paspas gibi bir halı almak yeterli olacaktır. Yine salona diğer odalara nazaran daha gösterişli bir hal alınmalıdır. Banyoya ise paspas alınmalıdır. Çocuk odaları için ise daha canlı mavi, pembe, mor, yeşil, sarı tercih edilmelidir. Her tür halı çeşidi ve apex halı fiyatları  hakkında bilgi almak için websitemizi gezmeniz yeterli 

Apex Halı Modelleri Nasıldır?

Rakiplerine kıyasla apex halı çeşitlilik konusunda başarılı bir firmadır. Aranılan herhangi bir tarzda halı rahatlıkla bulunabilir. Ancak özellikle apex halı modelleri vintage ve sade renk halıları ile ön plana çıkar. Genelde kahverengi, gri, hardal sarısı, koyu yeşil, kirli beeyaz gibi renklerle olan halıları cazibelidir. Özellikle vintage tarz halılar piyasada zor bulunur. Piyasada genel itibari ile avangart tarz halılar vardır. Ancak bunların aksine vintage, sade tarz şık apex halı modelleri biricikliklerini piyasada korur. Envai çeşit renk, desen ve dokuda apex halı modelleri  hali.net adresinden bulunabilir. 

Apex Halı Memnuniyeti Ne Düzeydedir?

Apex halı müşteri memnuniyeti üst düzeydedir. Apex halı hakkında en çok yapılan birkaç yorumdan bazıları:
Apex halının fotoğraftaki duruşu ile gerçekteki duruşunun aynı olduğu
Apex halının oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olduğu
Apex halının dokusunun çok güzel olduğu
Apex halı ile apex halı fiyatları performansının gayet iyi olduğu
Hal böyle olunca apex halıdan yana müşteri memnuniyetinin gayet yüksek olduğu söylenebilir. Birçok farklı sitede de apex halı için verilen genel puan 4,5 yıldız düzeyindedir. Bu herhangi bir firma için oldukça iyi bir düzeydir. Müşteri memnuniyetinin korunduğunu ve ürünün tercih edilir olduğunu gösterir. 

Apex Halı Fiyatları Ne Düzeydedir? 

Piyasadaki çoklarına nazaran apex halı fiyatları oldukça uygundur. Ne çok ucuz ne de çok pahalı fiyatlara sahiptir. Malzeme kalitesi, malzeme dokusu, desen, tasarım, renk, tarz gibi unsurlar devreye girince apex halı fiyatları gayet makuldür. Piyasada sırf ünlü marka olduğu gerekçesi ile satılıp ne tasarımda ne de malzemede daha iyi olmayan halıları almaktansa apex halı daha mantıklıdır. Çünkü apex halı malzemesi gayet kaliteli, tasarımı oldukça başarılı ve apex halı uzun ömürlüdür.

Apex halıya olan müşteri memnuniyeti de çok üst düzeydedir. Haliyle bu kalitede, bu tercih edilirlikte apex halı fiyatları da diğer halı markalarına nazaran çok daha makul kalıyor. Çeşit çeşit tarzda, biricik renklerde, biricik tasarımda apex halı fiyatları için doğru adrestesiniz. 

Apex Halı Ölçüleri Ne Kadardır?

Apex halı ölçüleri halının alındığı odaya göre değişiklik gösterir. Yine sıcaklığın korunmak istemesi de bir diğer değişkendir. Örneğin bir zamanlar halıflex modaydı ve halıflex yerden soğuğun geçmesini engelleyen en güzel malzemedir. Oysa sadece dekor amaçlı alınacak ise odanın yarısını bile kaplamayan bir halı tercih edilebilir. 

Apex halıda aranan her çeşit halı yer almaktadır. Paspas gibi olan halılardan koridor için olanlara aranan her tür halı vardır. Genel ölçüler ise şu şekildedir:
Koridor halıları genelde çok uzun halılar olur. Koridor halılarının enleri ise dar olur.
Salon halıları genelde oldukça büyük ve kare veya dikdörtgen şeklinde halılar olur. Diğer halılara nispeten eni boyu daha orantılıdır. 
Çocuk odası veya yatak odası halıları da yerden soğuk kesilmek istenmediği sürece genelde küçük ev sadece dekor amaçlı kullanılır. Odanın boş alanının ortasına yerleştirilen halılardır. 
Banyo halıları küçük olur. Klozet önüne, lavabo önüne, duşakabin önüne yerlerde ıslaklığı engellemek adına yerleştirilir. Genelde rengarenk olurlar ve banyoya uygun renkte yerleştirilirler. 
Halıflex tüm zeminin halıyla kaplanmasıdır ve en büyük halılardır. Genelde açık kahverengi olmak üzere tek renktir. Tüm bir ev boylu boyunca aynı halı ile kaplanır. Soğuğu en iyi kesen halılardır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.