%20 İndirimli

Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı

860,44 TL
688,35 TL
Ücretsiz Kargo

901 TL Üzeri Halılar

Fiyat arttıkça kalitenin arttığı halı dünyasında 901 TL üzeri halılar modelleri göz doldurmaktadır. İlmik sayısı, yün ve pamuk özellikler bu kategoride kendini göstermektedir. Renkler ve tasarımlar ise son derece göz alıcıdır. Usso’nun avangart ve klasik modellerinin yanı sıra çiçekli, bordürlü, geçişli ve kare ürün seçenekleri de satın alınmaktadır.

Halıda boyut fiyatı etkileyen en önemli konudur. İlmik sayısı ve boyut artığı zaman fiyat artmaktadır. İlmik sayısı azaldığında ise fiyat düşmektedir. Yani iplerin sıklığı ürünün kalitesini doğrudan etkileyen bir konudur.

Temizlenen Sağlıklı Tasarımlar

İnsanların yaşadığı bütün mekanlar için halı en büyük ihtiyaçtır. Temizliği inanç ve kültür dünyasında yaşama biçimi haline getiren insanımız için özel halı modelleri üretiyoruz. Kirlendiğinde sorunsuz bir şekilde yıkanan, silinmesi gerektiği zaman kolaylıkla silinen halı modellerimiz uygun fiyat seçenekleriyle satılmaktadır.

Lekelerle uğraşmak istemeyenler için leke tutmayan tasarımlarımız hijyen sorunu meydana getirmemektedir. Pratik bir şekilde silinebilir olması nedeniyle halılarımız ev hanımlarının tercihidir. Renk özelliği bakımından trend olan modeller ön plandadır ve en çok satılan tasarımlar satıştadır.

İnternetten Halı Satışı

Sipariş yöntemlerimiz oldukça pratik ve kullanışlıdır. Anında sipariş, kargo ve teslimat yöntemlerimiz kolaylık sağlamaktadır. Satış işlemlerinde güvenli yöntemleri tercih eden online web sayfamız günün her saatinde yılın her gününde halı satmaktadır.

Halı almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de ölçüdür. Ayrıca renkler de ihmal edilmemeli ve dekorasyon çizgilerine uygun modeller tercih edilmelidir. Tasarım özelliği bakımından farklı özelliklerin bir arada yer aldığı kataloğumuzda hayalinizdeki modelleri bir arada bulabilirsiniz.

Favori Halılar

Yeni evlenenlerin yanı sıra evini değiştirenler için de aradığınız kaliteli halı modelleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Gri, turuncu, bakır rengi, siyah tasarımlarımızın ana renkleridir. Ayrıca pembe, lacivert ve diğer renkler de geçişli tasarımlarımızın ana renkleridir. Mermer tasarımı da özellikle siyah modellerde göz alıcı özelliklere sahiptir.

Zararlı özelliğe sahip olan organizmaları barındırmayan ve hijyenik yöntemlerle temizlenen halılarımız, insan sağlığı için özel dizayn edilmiştir. Üst solunum yollarının zarar görmemesi için bu kategoride sağlıklı ürünlerin satın alınması gereklidir. Firmamız halı satışında öncelikle insan sağlığını dikkate almaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.