Filtre (0)
Toplam 1075 ürün görüntüleniyor.

80X200 Halı Modelleri

Genel olarak 80X200 halı modelleri yolluk şeklinde bilinmekte olan modeller olup yaygın olarak tercih edilmektedir.

80X200 Halılar

Genelde bir evi ev yapmakta olan güzel gösteren en önemli olan unsur halıdır. Bu nedenle de halılar evlerin içinde hem kullanım kolaylığı sağlarken hem de şıklık amacı ile tercih edilir. Evin çok fazla temas edilen halıları ise genellikle 80x200 cm olan yolluklar olur.

Kilim ve yolluk gibi alternatiflerin kullanıldığı bu koridor yollukları çok fazla temaslara maruz kaldığı için de seçim aşamasında fazla dikkat edilmesi gerekli olan ürünlerin başında gelmektedir. Genellikle koridorlarda kullanılmakta olan bu ürünlerin de ince ve de uzun yapıdaki mutfaklarda tercih edilen mutfak yolluğu gibi seçenekleri de bulunmaktadır.

80X200 Halıların Modelleri

Yolluk çeşitleri genel olarak üretildikleri malzemeye ürünlerin ölçüsüne ve ya sahip olduğu desenlere göre de birbirinden farklılaşır. Genelde ürünler, yün yolluklar ve de akrilik yolluklar olarak da ikiye ayrılabilir. Bu yolluk ürünler kendi içlerinde 100 cm ve ya 80 cm şeklinde isim alabilir. Bunların yanı sıra da kaymaz yolluk, kilim ve de antibakteriyel yolluk gibi bazı çeşitler de bulunabilir. Son yıllarda evlerde de en fazla tercih edilen 80x200 yolluklar; pamuklu, tüylü, dokuma, polyester ve de shaggy yolluk şeklinde de sıralanabilir.

Pamuklu olan modern yolluk modelleri de muadillerinden biraz daha çok yüksek fiyatlara satılır şekilde olsa da, hem sağlıklı bir şekilde olmaları hem de çok uzun ömürlü kullanım sunmaları sebebi ile tercih edilir. Polyester olan yolluklar ise çok uygun fiyatlı ürünleri arayanların tercihi de olur.

80X200 Halıların Deseni Nasıl Seçilmelidir?

Halı yolluk modelileri seçerken öncelikle yapmanız gereken koridorun genel bir ölçüsünü göz önünde bulundurmak gerekir. Bazı loş koridorlarda genelde açık renkli ve parlak yolluklar istenilmektedir. Özellikle bej açık gri renginden modern yolluklar daha tarz ortamlarda sonuçları harika olur. Loş ortamlarda mümkünse karışık desenlerden ve ya canlı renklerden tercih etmemelisiniz. Eğer evinizin koridoru çok şık ve gösterişli görünüyorsa bu yoğun görüntüyü biraz olsun azaltmak için sade bir yolluk kullanabilirsiniz. Bundan dolayı siyah ve beyazın bir arada kullanılan modelleri, bej rengi olan yolluklar harika bir seçim olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.