Filtre (0)
Toplam 1326 ürün görüntüleniyor.

80X150 Halı Modelleri

Halılar evlerin en önemli aksesuarlarından birisidir. Özellikle ev dekorasyonuna uyum sağlamasının dışında ölçülerinin evlere uygun olması da önemli olan konulardan birisidir. Hali stilleri kalsik, modern veya avangart tarzlarda yer almaktadır. Günümüzde ise en çok tercih edilen modeller modern halılardır. Sizlerde halı.net sitesinden birbirinden farkı ölçü ve modellerde halı tercihinizi belirleyebilirsiniz.

80x150 Halı Modelleri

Halı kullanımı ülkemizde evler başta olmak üzere her mekanda sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllarda yapılan araştırmalara göre mekanlarda halı kullanımı da artmaya başlamıştır. Evlerde kullanılan halılar dekorasyondan öte sağlık açısından da incelenmesi gereken önemli eşyalardan birisidir.

Halı.net sizlere birbirinden farklı kaliteli halı modellerini sunmaktadır. Halı modellerini tercih ederken ev dekorasyonu dışında ebatlarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Son yıllarda en çok tercih edilen halılar 80x150 halı modelleri olmaktadır. Site içerisinde bulunan bu ebattaki halılar genellikle mavi ve beyaz tonlarında yer almaktadır. Halılar içerisinde yer yer mavi tonları da bulunmaktadır.

Farklı çizimler ile oluşturulmuş olan 80x150 halılar modern bir tasarım ile karşınıza çıkmaktadır. Mavi tonları insanlara huzur verirken kullanılan diğer renkler ve tasarımı da birbiri ile oldukça uyumludur. Polipten yapılan bu halılar genellikle 2550 gram ağırlığında olup şık ve özgün tasarımlar ile çok beğenilmektedir.

Modern Makine Halıları

80x150 ebadında bulunan modern makine halılar genellikle siyah, kahverengi, gri ve bej renkleri ile tasarlanmış olup kişilere farklı bir ruh hali katmaktadır. Klasik tarz dışında üretilmiş bu halılar kullanıldıkları alanlarda enerjiyi çok yüksek seviyeye çıkartmaktadır. Halının bu özelliği ile de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca konseptin çeşitli olması da göz doyurucu etkisini ortaya çıkarmaktadır.

Mermer Desenli Bej ve Kahverengi Makine Halısı

Mermer desenler eski yıllardan çok sevilen ve pek çok alanda kullanılan desenlerdir. Halılar üzerinde de kullanılan bu desen evlere modern ve şık bir hava katmaktadır. Ağırlığı 2550 gram olan mermer desenli bej ve kahverengi halı modeli her yerde tercih edilebilen bir modeldir. Salon, yatak odaları, oturma odaları veya yemek odalarında kullanılan halı modeli bej ve kahverengi ile birleşerek mermer desenli bir görünüm vermektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.